Medycyna komórkowa Dr Ratha- chemioterapia plus produkty Dr Ratha. Ogniska przerzutowe w wątrobie.

Szanowny Panie Doktorze! Od kilku dni biorę regularnie wskazane prze Pana specyfiki. Otrzymałem wyniki badania na RM po siódmym cyklu chemioterapii. Badanie wykazało ok. 50% zmniejszenie dużych ognisk przerzutowych w wątrobie i zniknięcie małych. Jednocześnie zauważono obwodowo od tych zmian w segmencie 2 wątroby, obszar zaburzonej perfuzji z nieco poszerzonymi obwodowymi drogami żółciowymi. Nie wiem co to jest bo lekarz mi tego nie wytłumaczył? Czy w związku z tymi wynikami jest potrzebny jakiś dodatkowy specyfik ? Czym mam brać tylko te wskazane uprzednio przez Pana ? Z poważaniem: J.M.

Szanowny Panie!

Zgodnie ze swoją wiedzą na temat medycyny komórkowej Dr Ratha poleciłem Panu 3 produkty, które mają na celu zahamowanie przerzutów nowotworowych : Vitacor Plus, EpiQuercican i Dr Raths Phytobiologicals. Proszę się skontaktować ze swoim Lekarzem, aby Panu wyjaśnił do końca wyniki RM. Ja mam nadzieję, że połączenie dotychczasowego leczenia plus produkty Dr Ratha przyniesie jeszcze lepsze wyniki w poprawie Pana zdrowia. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 i 19.00- 20.00. Wysyłam bezpłatnie informacje na temat medycyny komórkowej oraz zakupu produktów z 10 % rabatem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>