Medycyna komórkowa Dr Ratha- chcesz otrzymać gratis materiały informacyjne na ten temat, napisz!

Warto zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha! Wystarczy podać swój adres pocztowy plus telefon kontaktowy! Każdemu Internaucie wyślę gratis deklarację członkoskie przynależności do Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia! Po ich wypełnieniu i odesłaniu do Biura Firmy w Warszawie, otrzymuje się bezpłatnie materiały informacyjne oraz nabywa się prawo do zakupu produktów ze zniżką ( w tym celu należy odpowiedzieć na pytania z zakresu kursu podstawowego)!
Czy wiesz, że problem zdrowia organizmu rozstrzyga się w milionach komórek Twojego ciała, podstawowych jednostkach życia? Czy wiesz, że różnorodne biochemiczne procesy metaboliczne zachodzące w każdej komórce wymagają odpowiedniej ilości witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, aminokwasów? Na każdym etapie życia człowieka – komórki zużywają ogromne ilości bioenergii koniecznej dla ich prawidłowego funkcjonowania, organizm ludzki nie jest w stanie wyprodukować samodzielnie lub produkuje w niewystarczającej ilości większości niezbędnych składników odżywczych. Głównym ich źródłem jest codzienna dieta lub suplement dietetyczny. Chroniczny niedobór składników odżywczych jest częstym powodem nieprawidłowego metabolizmu komórek i głównym powodem zakłóceń ich funkcji. Ponieważ dzisiejsze pożywienie jest niewystarczające i ubogie w składniki odżywcze konieczne jest uzupełnianie diety witaminami, minerałami, aminokwasami i pierwiastkami śladowymi.

W opracowanych przez dr Ratha Programach Zdrowia Komórkowego – składniki odżywcze zestawiono w taki sposób, aby naturalnie, na zasadzie synergii regulowały i wspomagały podstawowe procesy przemiany materii organizmu. Ponadto składniki programów zostały zestawione na podstawie własnych długoletnich badań i najnowszych wyników naukowych.

Indywidualne zapotrzebowanie organizmu na witaminy i inne ważne składniki komórkowe może dramatycznie wzrosnąć w określonych sytuacjach i etapach rozwojowych naszego ciała. Weźmy pod uwagę np. okres wzrostu i rozwoju dzieci, sytuacje stresowe, uprawianie sportu wyczynowego, czy palenie tytoniu – tylko odpowiedni dzienny dodatek komórkowych składników odżywczych może zapewnić w tym czasie ochronę przed nieprawidłowym funkcjonowaniem komórek, narządów i w konsekwencji – całego organizmu.

Programy Zdrowia Komórkowego dr Ratha potwierdzają, że optymalny dzienny dodatek witamin i innych składników pokarmowych jest warunkiem zdrowej funkcji komórek naszego ciała i podstawą naturalnej profilaktyki zdrowotnej.

Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, (19.00- 21.00)

Jedna myśl nt. „Medycyna komórkowa Dr Ratha- chcesz otrzymać gratis materiały informacyjne na ten temat, napisz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>