Medycyna komórkowa – ciąża a suplementy Dr Ratha.

Witam!
Mam takie pytanie czy kobieta w ciąży może zażywać suplementy dr Ratha i nie ma żadnych przeciwskazań?
Zarówno dla suplementów dodatkowych, uzupełniających jak i samej witaminy C?
W jakiej dawce jest dozwolona witamina C w przypadku kobiet w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam: kw.

Ciąża.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią mają wzmożone zapotrzebowanie na składniki odżywcze, ponieważ w czasie przebiegających etapów rozwoju dziecka cały materiał odżywczy pobierany jest z organizmu matki. W tym okresie wzrasta gwałtownie zapotrzebowanie na synergię mikroelementów, a przede wszystkimna następujące składniki: kwas foliowy, witaminy z grupy B, witaminę C i wiele innych. Tworzenie tkanki kostnej płodu wymaga ponadto optymalnych ilości wapnia, magnezu, innych minerałów i pierwiastków śladowych, co stwarza niebezpieczeństwo ubytków w gospodarce mineralnej organizmu matki. Wiele kobiet cierpi w pierwszym trymestrze na poranne nudności i nietolerancje pokarmowe, których skutkiem jest ograniczone wchłanianie komórkowych składników odżywczych i dalsze spustoszenie organizmu. Pokrycie potrzeb matki i dziecka na pełny zestaw mikroelementów zapewni odpowiednia dieta wzbogacona o optymalny dzienny suplement witamin, minerałów, aminokwasów i pierwiastków śladowych. Jednak w każdym indywidualnym przypadku należy zasięgnąć porady lekarza prowadzącego i stosować się do jego zaleceń. To jest cytat z książeczki „Medycyna komórkowa:pytania i odpowiedzi”.
Oczywiście nie da się doradzać w pełni poprzez internet nie widząc Pacjentki! Według dotychczasowej mojej wiedzy na temat medycyny komórkowej odpowiedź może być pozytywna. Polecam do stosowania produkt o nazwie Vitacor Plus- www.dr-rath.com – to jest adres Katalogu produktów Dr Ratha, można zobaczyć skład 1 tabletki. Witamina C w tym produkcie jest bezpieczna, ewentualny nadmiar zostanie wydalony z organizmu z moczem lub przez przewód pokarmowy.A czy pokarmy, które spożywamy na co dzień możemy uznać w 100 % jako „zdrowe”? Proponuję głębiej zainteresować się zasadami medycyny komórkowej. W tym celu proszę podać swój adres pocztowy bym mógł wysłać podpisany przeze mnie wniosek członkowski. Po jego wypełnieniu wniosek odsyłamy do Biura Dr Ratha w Warszawie. Z Biura otrzymamy bezpłatne materiały informacyjne oraz numer członkowski. Numer będzie uprawniał do zakupu produktów z rabatem! W innych sprawach chętnie służę każdemu bezpłatną pomocą! Z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49 ., tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>