Medycyna komórkowa: 10 punktowy program Dr Ratha w optymalizacji zdrowia układu krążenia! Część pierwsza.

1.Zrozum jak działa Twój układ krążenia.
Długość naczyń krwionośnych: żył, tętnic i naczyń włosowatych w Twoim układzie krążenia wynosi ponad 100.000 kilometrów a ich powierzchnia porównywalna jest z dużym stadionem piłkarskim. Jest to największy organ w Twoim organizmie. Twoje serce uderza 100 000 tysięcy razy każdego dnia, wykonując największy wysiłek spośród wszystkich organów. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że zdrowie całego organizmu jest nierozerwalnie związane ze zdrowym układem krążenia a Twój wiek jest odzwierciedleniem stanu Twoich naczyń krwionośnych i serca.

2.Wzmocnij ściany swoich naczyń krwionośnych.
Niestabilność i uszkodzenia występujące w ścianach naczyń krwionośnych są głównymi przyczynami powstawania złogów miażdżycowych, prowadzących do choroby sercowo- naczyniowej. Naturalnym ?cementem? stabilizującym ściany naczyń krwionośnych jest witamina C. My, w przeciwieństwie do zwierzą, produkujących w swoich wątrobach optymalną endogennej witaminy C, zatraciliśmy tą zdolność w procesie ewolucji a nasza dzienna dieta nie zawiera wystarczającej ilości tej najważniejszej witaminy. Jakie są tego konsekwencje? Wystarczy spojrzeć na statystyki światowe- wzrastająca liczba zachorowań na arteriosklerozę, zawały serca, udary mózgu- to nieuchronny skutek niedoboru witaminy C w diecie! Zwierzęta nie cierpią na choroby serca, ponieważ do ochrony naczyń krwionośnych produkują własną witaminę C! U ludzi, pozbawionych tej zdolności, w ścianach naczyń powstają złogi miażdżycowe- przyczyna zawałów i udarów.

3.Usuń w sposób naturalny złogi zalegające w Twoich arteriach.
Cholesterol i cząsteczki tłuszczu odkładają się wewnątrz ścian naczyń krwionośnych za pomocą biologicznych ?przylepców?. Proces ten może być odwracalny i można mu zapobiec, przez zastosowanie naturalnych substancji ?teflonowych?, z których najważniejsze to aminokwasy:lizyna i prolina. Te składniki wraz z witaminą C pomagają usunąć w sposób naturalny istniejące złogi miażdżycowe.

4.Rozluźnij ściany swoich naczyń krwionośnych.
Złogi miażdżycowe i skurcze ścian naczyń naczyń krwionośnych są głównymi przyczynami nadciśnienia tętniczego. Optymalny dzienny suplement magnezu (naturalnego antagonisty wapnia) oraz witaminy C zapobiega spazmom ścian naczyń krwionośnych i normalizuje poziom ciśnienia krwi. Dodatkowe korzyści przynieść może zastosowanie w diecie naturalnego aminokwasu- argininy.

5.Wyreguluj pracę swojego serca.

Serce jest silnikiem układu krążenia, każde jego uderzenie to ogromnie istotna i skoordynowana praca milionów komórek. Tak jak silnik Twojego samochodu, tak też do prawidłowego działania miliony komórek mięśnia sercowego potrzebują stałego dopływu ?paliwa?. Na biologiczne ?palio komórkowe? składają się: karnityna, koenzym Q- 10, witaminy grupy B oraz wiele minerałów i pierwiastków śladowych. Optymalna dzienna dawka tych składników optymalizuje pracę serca jako pompy i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie elektrycznych komórek serca, odpowiedzialnych za regularny rytm pracy serca.

Zachęcam Internautów do zapoznania  się z zasadami medycyny komórkowej. W tym celu proszę podać adres pocztowy i kontakt telefoniczny. Każdemu przyślę deklarację członkowską i kwestionariusz. Oba dokumenty po wypełnieniu należy odesłać do Przedstawicielstwa dr Ratha w Polsce! Otrzymacie Państwo  Program Zdrowia Komórkowego Dr Ratha  oraz informację o 16 produktach. Później każdy może te produkty zamówić dla siebie  w zależności od stanu swojego zdrowia. Jacek Roik, roik@roik.pl

3 myśli nt. „Medycyna komórkowa: 10 punktowy program Dr Ratha w optymalizacji zdrowia układu krążenia! Część pierwsza.

  1. Mam 60 lat…nadciśnienie i podwyższony poziom cholesterolu…jak powinnam zadbać i oczyścić swój organizm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>