Medycyna komórkowa: 10 punktowy program Dr Ratha w optymalizacji zdrowia układu krążenia! Część druga.

6.Chroń swoje naczynia krwionośne przed korozją.
Biologiczna korozja, czyli utlenianie, niszczy Twój układ krążenia i przyspiesza proces starzenia. Do najważniejszych naturalnych przeciwutleniaczy zaliczyć można: witaminę C, witaminę E, beta- karoten i selen. Optymalne dzienne ich spożycie zapewnia skuteczną ochronę przed biologiczną ?korozją?. Nie pal, ponieważ składniki dymu z papierosów przyspieszają ponad normę proces utleniania ścian Twoich naczyń krwionośnych!

7.Regularnie uprawiaj ćwiczenia fizyczne.
Aktywność fizyczna jest podstawą zdrowia układu krążenia. Systematyczne uprawianie takich dyscyplin sportu jak: chodzenie, pływanie czy jazda na rowerze są idealne dla nas wszystkich, bez względu na wiek.

8.Stosuj zdrową dietę.

Dieta naszych przodków sprzed tysięcy lat obfitowała w pokarm roślinny zawierający: błonnik i witaminy. Te preferencje dietetyczne ukształtowały dzisiejszy metabolizm naszych organizmów. Dieta bogata w owoce i warzywa, zawierająca małe ilości tłuszczów i cukrów sprzyja zdrowiu układu krążenia.

9.Znajdź czas na relaks.

Stres fizyczny i emocjonalny stanowi znany czynnik ryzyka dla układu krążenia. Zaplanuj czas na relaks, podobnie jak planujesz Twoje terminy związane z wykonywanym zawodem. Miej świadomość, że do produkcji adrenaliny, hormonu stresu, zużywana jest w Twoim organizmie witamina C. Długotrwały stres fizyczny lub emocjonalny wyczerpuje zapasy witamin oraz innych składników odżywczych w organizmie i wymaga ich uzupełnienia w diecie.

10.Zacznij od razu.

Miażdżyca nie jest problemem wieku dojrzałego. Zdaj sobie sprawę z tego, że proces odkładania się złogów w naczyniach krwionośnych rozpoczyna się, jak dowodzą badania naukowe, nawet u dzieci, po przekroczeniu 10 lat. Zacznij już dzisiaj chronić Twój układ krążenia. Nie zwlekaj- im szybciej wprowadzisz mój ?Dziesięciopunktowy program optymalizacji zdrowia i funkcji układu krążenia? tym masz większe szanse na długie i zdrowe życie!

Zachęcam Internautów do zapoznania  się z zasadami medycyny komórkowej. W tym celu proszę podać adres pocztowy i kontakt telefoniczny. Każdemu przyślę deklarację członkowską i kwestionariusz. Oba dokumenty po wypełnieniu należy odesłać do Przedstawicielstwa dr Ratha w Polsce! Otrzymacie Państwo  Program Zdrowia Komórkowego Dr Ratha  oraz informację o 16 produktach. Później każdy może te produkty zamówić dla siebie  w zależności od stanu swojego zdrowia. Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>