Maseczki iłowe „Dr Nona”.

W kolejnych odcinkach przedstawię walory zdrowotne iłów z Morza Martwego. Jest ono niepowtarzalnym źródłem makro- i mikroelementów. Koncentracja tych elementów wynosi 400 g na litr wody! Iły z tego Morza nie mają na swiecie porównywalnych odpowiedników, jesli chodzi o właściwości terapeutyczne. W połączeniu z kąpielami …..

których czas trwania jest indywidualnie dobierany, dają wspaniale rezultaty przy leczeniu róznorodnych schorzeń. Ale nie każdy z nas może pojechać nad Morze Martwe! Zastosowanie maseczek iłowych  firmy „DR NONA” umożliwia przeprowadzenie kuracji balneologicznej u siebie w domu bez zmiany warunków klimatycznych. Kompleks bioorganomineralny(BOMK) Morza Martwego, który wchodzi w skład maseczek iłowych, pozwala w warunkach domowych uzyskać lecznicze efekty.Daje również możliwość wzmocnienia i ukierunkowania tych efektów. Pozwala to na uniknięcie niepożądanych skutków oraz osiagnięcie najskuteczniejszych efektów terapeutycznych. Specyfiką maseczek iłowych jest to, że zawieraja w sobie szereg biologicznych i mineralnych skladnikow, które regenerują DNA w uszkodzonych komórkach. Te preparaty wytwarzane sa na bazie naturalnych składników. Nie są toksyczne, zawierają witaminy i antyoksydanty, które bezpośrednio oddziałuja na uszkodzone komórki organizmu. Stosowanie maseczek iłowych „DR NONA” poprawia krążenie krwi, reguluje homeostazę tkankową, aktywizuje miejscowe i ogólne procesy przemiany materii, jak również stymuluje i pobudza system immunologiczny ludzkiego organizmu. Zabiegi balneologiczne z zastosowaniem preparatów „DR NONA” przyniosa Państwu ulge w róznych chorobach skory, bólach mięsni, stawów, schorzeniach przewodu pokarmowego, układu nerwowego,a także w chorobach ginekologicznych. W kolejnych odcinkach napiszę o właściwościach zdrowotnych : maseczki iłowej do twarzy, maseczki iłowej do włosów i skóry głowy Faza-1, maseczki iłowej do ciała oraz  maseczki iłowej do nóg. Jak zakupic te produkty ? Jak się zapisać do Firmy, aby nabywać  te i inne produkty ze zniżką 20% ? Zapraszam do współpracy !


Tarnów, dnia 24.05.04 r.                 Jacek Roik

Jedna myśl nt. „Maseczki iłowe „Dr Nona”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>