Mama ma 66 lat, przeszła udar mózgu. Czy sa leki wspomagające regenerację mózgu?

Panie Doktorze!
Moją mamę spotkało to przykre zdarzenie – udar (4 doba po zdarzeniu)
rokowania tragiczne (nie odzyska przytomności, śmierć lub odzyska, ale bez osobowości – z powodu znacznych uszkodzeń 2 półkuli mózgu). Jak podkreślają lekarze na konkrety jeszcze za wcześnie, jednak niczego dobrego nie należy się spodziewać. Mama ma 66 lat, przeszła 1 udar bezobjawowy – tak stwierdzono teraz. Aktualny połączony był z zatrzymaniem akcji serca… Mam pytanie czy istnieją jakieś leki wspomagające regenerację mózgu i gdzie ich szukać?
Będę wdzięczny za odpowiedź. Z poważaniem Radosław M.

Szanowny Panie! Natknąłem się na na informację autorstwa lek. med. Stanislava Severa, który opisuje działanie produktu o nazwie Fosfosercaps. Moimi pacjentami są przeważnie dzieci od najmłodszego wieku z ciężkimi uszkodzeniami mózgu. Oprócz tego jak pisze dr Stanislav Severa, na mniejszą skalę zajmuję się też leczeniem osób dorosłych po udarach mózgu, z upośledzeniem psychicznym, epilepsją, demencją, spowodowaną chorobą Alzheimera, operacjach nowotworów mózgu czy stwardnieniu rozsianym.
Jeżeli Pan sobie życzy to mogę Panu udostępnić dane kontaktowe do Firmy, która dysponuje Fosfosercapsem. Czeski Lekarz opisuje w wielu przypadkach poprawę stanu zdrowia u Pacjentów po udarze mózgu. Jest rzeczą oczywistą, że musi Pan powiadomić o tym produkcie Lekarzy w Szpitalu, gdzie Pana Matka przebywa!
Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>