Mam podejrzenie, że cierpię z powodu zespołu odoru rybiego? Kto z Internautów wie gdzie w Polsce można zdiagnozować tą przypadłość? Kto pomoże Grażynie?

Dzień dobry! Szukając dla siebie pomocy w internecie natrafiłam na pana stronę. Może przedstawię swój problem. Mam 46 lat odkąd pamiętam zawsze miałam inny zapach ciała niż inni ludzie, teraz gdzieś od przynajmniej 4 lat moje ciało po prostu śmierdzi i nie mogę sobie z tym poradzić. Byłam u lekarza rodzinnego to zaoferował mi żel i dezodorant z serii SVR, natomiast dermatolog powiedział,że źle nie jest. W marcu tego roku u dermatolog medycyny estetycznej zrobiono mi zabieg ostrzykiwania pach botoksem, bo pot pod pachami śmierdzi najbardziej, ale i ten zabieg nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Teraz stosuję tabletki natura fresh. Po przeczytania listów na Pana stronie może też mnie dosięgnął zespół odoru rybiego. W jaki sposób bym mogła to sprawdzić i czy można sobie w takiej sytuacji jakoś pomóc. Czasami mam już dosyć, unikam dużych zbiorowisk ludzi i chodząc do pracy też czuję się wyśmiewana. Grażyna.

Oto informacja z „Wikipedii”- http://pl.wikipedia.org/wiki/Trimetyloaminuria.
Może ktoś z Internautów wie, gdzie w Polsce zajmują się tym schorzeniem? Jacek Roik, roik@roik.pl

http://www.roik.pl/trimetyloaminuria-30-lat-diagnozowano-pacjentke-z-odorem-gnijacych-ryb/

Jedna myśl nt. „Mam podejrzenie, że cierpię z powodu zespołu odoru rybiego? Kto z Internautów wie gdzie w Polsce można zdiagnozować tą przypadłość? Kto pomoże Grażynie?

  1. Cierpię z powodu zespołu odoru rybnego ,dowiedziałam się,że w zasadzie nie ma na to leku ,ale można przyjmować węgiel ,oraz kompleks miedziowy chlorofilu ,czyli barwnik E -141 ,jednak nie mam pojęcia gdzie można to kupić .Bardzo proszę o podpowiedź ,a może ktoś zna inne metody -błagam o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>