Mam od miesiąca codziennie zawroty głowy. Nie wiem co robić? List od Weroniki.

Witam. Mam od ok miesiąca codziennie zawroty głowy, / Ciężko jest się na czymś skupić,  jestem przytomna, ale taka jakby trochę nieobecna/.  Nie pozwala mi to normalnie funkcjonować. Lekarz pierwszego kontaktu zlecił badanie krwi, po których stwierdził anemię i w sumie nic poza żelazem nie przepisał. Mówił, że mam niskie ciśnienie i kazał wykupić jakieś krople, które co się okazało już wycofali ze sprzedaży. Nie wiem co robić?. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Weronika.

Szanowna Pani! Gdyby Pani była Moją Pacjentką to poszerzyłbym diagnostykę o następujące konsultacje specjalistyczne takie jak: laryngologiczną, okulistyczną i neurologiczną. Ponadto zwróciłbym uwagę  na kręgosłup szyjny. Konieczne byłoby badanie ginekologiczne, bo u kobiet często dolegliwości z tej dziedziny np. nadmierne krwawienia miesiączkowe są przyczyną utarty żelaza. Ja często przy niskim ciśnieniu krwi u Pacjentów zalecam ssanie tabletek propolisowych- wiem, że ten naturalny produkt pszczeli nie zaszkodzi.

Możesz zobaczyć wszystkie komentarze do tego wpisu tutaj:

http://www.roik.pl/od-miesiaca-odczuwam-codzienne-zawroty-glowy-nie-wiem-juz-co-robic-list-od-krystyny/#comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>