Mam Mamę chorą na raka płuc. Proszę o pomoc. Magda.

Dobry wieczór,mam na imię Magda i mam w rodzinie mamę chorą na raka płuc, chciałabym poprosić Pana o pomoc w doborze preparatów które Pan poleca na swojej stronie. Mama miała 2 tyg temu operacje i wyciętą prawą płat płuca,macki raka jednak sięgają do opłucnej i lekarze nie mogli tego ruszyć.Za parę dni mama musi udać się na naświetlanie, ale bardzo cierpi z bólu… Czy mógłby mi Pan coś powiedzieć o tych preparatach i ich właściwościach,oraz gdzie mogłabym je zakupić ? Zaznaczę, że mama ma II stopień niewydolności serca. Czekam na odpowiedź: z poważaniem: Magda.

Szanowna Pani! Z Pani listu wynika, że sytuacja zdrowotna Pani Mamy jest ciężka. Gdyby Pani zechciała do mnie zatelefonować mogę Pani przekazać informacje na temat medycyny komórkowej Dr Ratha. Doktor Rath w swoich książkach podaje kilka produktów, które mają zastosowanie w takim schorzeniu jakie Pani wymienia u Matki. Z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>