Listy od Melomanów!

W dniu wczorajszym przed rozpoczęciem spektaklu operowego ” Don Pasquale” w wykonaniu Artystów Krakowskiej Opery Kameralnej – www.kok.art.pl – miałem tremę! Debiutowalem po raz pierwszy organizując taką imprezę! W sali widowiskowej Mościckiej Fundacji Kultury bylem już na 3 godziny przed rozpoczęciem opery! Po raz pierwszy widziałem ” kuchnię” operową ! Dyrygent a zarazem Kierownik Muzyczny Krakowskiej Opery Kameralnej Piotr Sułkowski zarządził o tej godzinie próbę generalną! Wcześniej miałem przyjemność zapoznania sie ze wszystkimi Artystami, bo z panem Dyrygentem znamy się od sierpnia 2003 r gdy w Kopalni Soli w Wieliczce w komorze „Warszawa” słuchałem Galii Operowej z okazji otwarcia 50 sezonu Opery Krakowskiej , a  Pan Piotr Sułkowski dyrygował!Artyści zapewnili mnie, że zrobią wszystko aby mój „impresariat” nie skończył się na debiucie!Dziękuję IM Wszystkim, że słowa dotrzymali i pokazali wysoki kunszt śpiewu operowego, jaki zdaniem większości Tarnów nie slyszał!   Od wczoraj wieczór, do dzisiaj dostałem kilka listów po spektaklu w tym od Dyrygenta, który w liście do mnie napisał :    Serdecznie gratuluję, słyszałem tylko słowa zachwytu. Jeszcze raz dziękuje za bilety dla chóru. Mam również pytanie, o bilety na Stabat Mater, ile bym mógł wziąść i
sprzedać, myśle że kilka osób juz jest zainteresowanych.
Ale to jak już Pan Doktor ochłonie po operze.
Jeszcze raz gratuluję. Z poważaniem Marcin Skórka
==============================================

Szanowny Panie Doktorze,

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wspaniałą organizację i przygotowanie naszego występu. Jestem pod wrażeniem Pańskiego Profesjonalizmu. Życzę sobie i wszystkim innym takiego zapału i sukcesu jaki ma Pan, przy organizacji imprez kulturalnych. Jestem mi niezmiernie miło iż dane mi było poznać Pana osobiście i jestem dumny z tej znajomości.

Z wyrazami szacunku, Piotr Sułkowski- dyrygent Opery Krakowskiej i Kierownik Muzyczny Krakowskiej Opery Kameralnej.

==============================================

Brawo Doktorze
Do końca chyba nie wierzyłam, że sala będzie pełna a występ tak udany. Chylę czoła, może powinien Pan podszkolić tych wszystkich organizatorów imprez którzy coraz to odwołują koncerty bo nie ma chętnych na bilety.
Jeszcze raz gratuluję. Pozdrawiam! Ewa F.

=============================================

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tego wspaniałego widowiska, za możliwość przeniesienia się w trochę inny świat. Pozdrawiam E.T.

=============================================


Witam, dziękuję za link z fotkami. Można powiedzieć, że w poniedziałek powiało w Tarnowie „wielkim światem”. Myślę, że spektakl musiał się podobać. Gratuluję pomysłu i uporu w przeprowadzeniu tak wielkiego przedsięwzięcia.  


                      Danuta  L.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>