List w sprawie profilaktyki! Proszę o głosy w tej sprawie od Internautów.

Witam Panie Doktorze! Trafiłam na Pana stronę internetową i obejrzałam Pana liczne inicjatywy, które wydają mi się bardzo logiczne, spójne i mądre. Jestem red. nacz. dwumiesięcznika GABI.net- Estetyka & Zdrowie, wydawanego od 6 lat, którego najważniejszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia, aktywności, zdrowych, naturalnych produktów, terapii SPA itp., itd. Bulwersuje mnie współczesna ignorancja związana z brakiem wpajania młodemu pokoleniu podstawowych reguł utrzymania Zdrowia. Dzisiejsze zajęcia ruchowe w szkołach (WF) to farsa, brak sal gimnastycznych, inwencji nauczycieli. Młodzież ?wychowują? komputery, bo rodzice gonią ?w piętkę? żeby utrzymać dom i zarobić na podstawowe produkty, w wyniku czego młodzież to wątli ludzie, ze skrzywionymi kręgosłupami, słabym wzrokiem, zapominający czytania książek i pisania długopisem. Często ich świat to nie rzeczywistość, a wirtualne społeczności, multimedialne gry i postacie w które mogą się wcielać i robić co chcą.

Szybko stają się konsumentami chemii farmaceutycznej, z której będą zapewne korzystać aż do śmierci. Proszę zauważyć jak lekarze ordynują leki ? najczęściej te na nadciśnienie bierze się do końca życia. Oczywiście ich stosowanie łączy się z innymi problemami (nerki) i tak koło się zamyka.

Mogę tak pisać jeszcze setki przykładów. Jeden podstawowy wniosek z tego ? za mało PROFILAKTYKI, Promocji zdrowego stylu życia. Tego co robi Pan i za co dziękuję. My również staramy się upowszechniać tego typu filozofię wśród profesjonalistów. Każda droga jest dobra. W najbliższym numerze GABI.net- Estetyka & Zdrowie będziemy pisać o Mongolii oraz jej naturalnych skarbach ? m. in. mumio. Pozwoliłam sobie zamieścić informacje o Mumio z Pana strony internetowej, oczywiście podając nazwisko i adres Pana strony. Mam nadzieję, że nie będzie miał Pan pretensji. Chętnie nawiązalibyśmy współpracę szerszą w zakresie wzajemnej Promocji. Czy zgodzi się Pan?

I pytanie na koniec- czy może dysponuje Pan zdjęciem MUMIO odpowiednim do druku (dobrej rozdzielczości?)

Pozdrawiam w oczekiwaniu na odpowiedź

Beata Przybyszewska ? Kujawa

GABI.net- Estetyka & Zdrowie

red. naczelna

ul. Lektykarska 44

01-687 Warszawa

www.estetyka.org

www.gabi.edu.pl

e-mail:beata@estetyka.org

22 832 01 09

22 832 01 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>