Lekarze zdiagnozowali u mnie schizofrenię paranoidalną. Czy móglby mi Pan polecić suplementy diety lub inne metody leczenia? List od Internautki R. F.

Szanowny Panie Doktorze, Nazywam się R. F. , mam 22 lata i mieszkam w Polsce. O Pana działalności dowiedziałam się z internetu. Piszę, gdyż od jakiegoś czasu interesuje się medycyną orto- molekularną, szczególnie osiągnięciami Linusa Paulinga. Wiem, że prawidłowa dieta i suplementacja jest podstawą w leczeniu wielu chorób. Wiem też jednak, że ważne jest indywidualne dobranie diety do konkretnego przypadku.  Czytałam, że jest Pan zwolennikiem holistycznego podejścia do pacjenta co bardzo sobie cenię.  Dlatego mam do Pana prośbę o zapoznanie się z moją chorobą.
Mnie samej moja choroba wydaje się pod wieloma względami nietypowa.
Lekarze zdiagnozowali u mnie schizofrenię paranoidalną, jednak nawet mój lekarz prowadzący twierdzi, że może nie ma ona pochodzenia typowo endogennego.
Dlatego też byłam diagnozowana w kierunku tocznia (posiadam przeciwciała przeciwjądrowe n 1:320), jednak nie stwierdzono u mnie tej choroby.
Schizofrenia pojawia się raz na kilka miesięcy, po czym znika po zmianie leku. Po kilku miesiącach historia się powtarza. Mam problemy z żołądkiem, prawdopodobnie na tle nerwowym, ale chyba nie tylko (wymioty, niestrawność, bóle brzucha, wzdęcia).
Rzadko choruję na grypę, czy przeziębienie. Jednak co jakiś czas dostaję zapalenia dróg moczowych. Jestem też podatna na grzybice. Czasem mam dolegliwości związane z układem krążenia – tachykardia, jednak badania nie wykazały żadnej wady serca. Ponadto jestem często zmęczona, osłabiona, mam duże problemy z koncentracją. Od miesiąca biorę duże ilości witaminy C, magnezu i kwasów omega 3 i mój stan psychiczny się trochę poprawił, jednak nadal mam pozostałe problemy.
Niestety nie mogę się wybrać do Tarnowa (studiuję), dlatego mam do Pana gorącą prośbę: czy mógłby mi Pan polecić jakieś suplementy diety, lub inne metody leczenia?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Łączę wyrazy szacunku, R. F.

Szanowna Pani ! Dziękuję za list i zaufanie! Do dotychczasowego leczenia nie mogę się odnosić! To domena specjalistów! Mam dwie propozycje dotyczące  poprawy stanu Pani zdrowia:

1. wykonanie badań kału o nazwie KyberMyk i KyberStatus w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu (nie trzeba tam jechać, zestaw do badan Pani dostanie droga pocztową po podaniu adresu i następnie odesłać próbki kału) kontakt telefoniczny – www.instytut-mikroekologii.pl ,

2.proponuję zastosować sok z jagody acai o nazwie Mona- Vie, której walory zdrowotne są niebywale- www.jedzeniemaznaczenie.pl , za moment przyślę Pani jeszcze jedną informację na ten temat.

Z poważaniem: Jacek Roik

lek. med. Jacek Roik , roik@roik.pl
tel. domowy:0-14,655-84-49
tel. do pracy:0-14,627-33-88
Moja Internetowa Poradnia Konsultacyjna.
www.roik.pl

Moja rozmowa w TVP Kraków z okazji Plebiscytu”Lekarz Roku 2005″
http://ww6.tvp.pl/3593,20060115291053.strona

Moja książka p. t.”Choroby cywilizacyjne”
www.choroby-cywilizacyjne.zlotemysli.pl/profilaktyka,1/

Wirtualne Targi Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych
www.roik.pl/wt

E-booki: www.zlotemysli.pl/profilaktyka,1/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>