Lekarz z Budapesztu stworzył unikalny Internetowy Dom Towarowy!


W dniu 20.08.04 r. W Centrum Biznesu „EXBUD” w Kielcach miałem przyjemność wysłuchania wykładu dr Gezy Otvosa , lekarza z Budapesztu , który nie mówił o zdrowiu lecz o możliwości dla każdego, jakie stworzył przez swój pomysł korzystania z Internetowego Domu Towarowego . O skuteczności Jego pomysłu świadczy fakt, że  jest zapraszany przez Amerykańską Akademię Filmowa na wręczanie „Oskarów”! Jak  zobaczyć ponad 600 produktów, których lista z miesiąca na miesiąc się powiększa ? ….  

Co oferuje dr Geza Otvos? Możliwość prowadzenia nowego biznesu: sprzedaż przedmiotów wyposażenia wnętrz, ceramiki budowlanej, telewizorów i akcesoriów  zaawansowanej technologii. W procesie tworzenia oferty Lekarz  z Budapesztu postawił sobie podstawowy warunek, iż w przypadku niektórych produktów „zabiera” każdą Osobę chętna do współpracy z Nim bezpośrednio do producenta, gdziekolwiek na świecie on się znajduje! Ten punkt widzenia wiernie odzwierciedla hasło katalogu: „siła początku” ! Wyższa jakość za przystępniejszą cenę!  Zakupom towarzyszy system płatności ratalnej, który jest pozbawiony odsetek oraz opłat manipulacyjnych. Natomiast 12 lub 18 miesięczny okres spłaty zapewnia wszystkim dostępne raty miesięczne (0 % odsetek i  innych opłat!) . W chwili obecnej tworzone są pierwsze w Polsce ( w Katowicach!) salony wystawowe z produktami znajdującymi się w katalogu Internetowego Domu Towarowego!  Zapraszam do współpracy Osoby Indywidualne oraz  właścicieli Salonów Meblowych , tych którzy chcą być tylko Klientami albo Klientami i Partnerami Firmy założonej 10 lat temu na Węgrzech przez dr Gezę Otvosa! Po przesłaniu  przez każdego chętnego  adresu poczty elektronicznej  postaram się natychmiast Państwu przesłać więcej szczegółowych informacji oraz podam terminy praktycznych szkoleń, jak posługiwać się własnym kodem do Internetowego Domu Towarowego ? w jaki sposób można zwierać umowy wstępne przez internet ? itd. Dr Geza Otvos powiedział : w pojedynkę wszystko jest trudne, gdy działamy razem nic nie jest niemożliwe!”  Czekam na Państwa listy w tej sprawie!


 


 


Tarnów, dnia 15.10.04 r.                                   Jacek Roik ,  jroik@manpol.net 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>