Lecz się zdrowo ! – ostatni odcinek.Wszystkim chętnym, którzy zechcą  napisać do mnie jak postępować w 11 dolegliwościach w  pierwszej chwili od ich wystąpienia  , zanim udadzą się do Lekarza, odpiszę i podam sposoby jakie leki mogą zastosować . Mam tu na myśli …..


ostre i przewlekłe biegunki, zapalenie żołądka i jelit, zapalenie błony śluzowej żołądka, zgaga, wzdęcia, ból w nadbrzuszu, bębnica, wymioty i nudności o różnej etiologii, skurcze żołądka, jelit , pęcherzyka żółciowego, macicy, dróg moczowych , zapalenie oskrzeli, zwłaszcza spastyczne, astma oskrzelowa, długotrwały kaszel, zapalenie krtani, kaszel różnego pochodzenia,  zaburzenia nerwicowe, depresja- szczególnie reaktywna, bezgłos histeryczne, zaburzenia psychosomatyczne, nerwica klimakteryczna, stany napięcia psychicznego, , bóle głowy, bóle i kłucia w okolicy serca różnego pochodzenia np. na tle nerwicowym, zapalenie spojówek, zapalenie brzegów powiek, podrażnienie spojówek z łzawieniem i pieczeniem. Proszę napisać kilka zdań na temat swoich dolegliwości podobnych do wyżej wymienionych objawów, a ja postaram się udzielić  wskazówek jakich złożonych produktów homeopatycznych Firmy Heel Polska można zastosować .


Oto mój adres : jroik@manpol.net  . Czekam na listy !


 


Tarnów, 26.11.2004 r.                    Jacek Roik .

Jedna myśl nt. „Lecz się zdrowo ! – ostatni odcinek.

  1. Witam Pana. Mam problem z moją 3,5 letnią córką. Problem zaczął się w zeszłym roku, córka wymiotowała gdy miała jechać samochodem, leki na chorobę lokomocyjną raz pomagały, innym razem ni. Później nie chciała już nawet wychodzić z domu, mimo tłumaczeń że nie jedziemy samochodem. Na końcu było jej niedobrze codziennie rano, nie mogła jeść śniadania, później apetyt wracał. dostawała syrop debridat, jakby się poprawiło. We wrześniu poszła do przedszkola, wymioty się skończyły, ale nadal rano mówi że jest jej niedobrze,odbija jej się, tak jakby miała wymiotować jednak tego nie robi. Miała zrobione badania krwi i usg brzuch wszystko ok. Nie wiem czy to wina żołądka czy jakaś nerwica? Problem ostatnio powrócił. Proszę o poradę. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>