Kwartet soli !

Szanowni Panstwo ! Tym razem chcialbym polecic  niezwykla sol do kapieli. Sol z Morza Martwego, do ktorego przed laty mieli tylko wstep Ci chorzy , ktorzy mieli na taka kapiel zezwolenie od lekarza  ! Dzieki izraelskiej  Firmie DR NONA my takie kapiele mozemy zazywac 2 x w tygodniu w naszych domowych wannach ! 1 kilogram soli wystarcza na 40 kapieli z taka czestotliwoscia jak napisalem wczesniej ! ……


 


Ten złożony i dobroczynny produkt oferuje Państwu wyjątkową możliwość – wypróbowanie zanurzenia się w leczniczych wodach Morza Martwego we własnej wannie! Jak zwykle w preparatach „Dr. Nona” moc siły Morza Martwego została uszlachetniona i dopełniona delikatnym działaniem ziół leczniczych.
To lawenda zaspokajająca skórę, rozluźniająca, uciszająca.. rumianek, którego przeciwzapalne i łagodzące swędzenie działanie było już znane ludzkości tysiące lat temu, tymianek zdejmujący ból, bezlitośnie walczący z grzybicą, ilang-ilang pobudzający, stymulujący w działaniu, podnoszący seksowność.
Kąpiele z kwartetem soli zdejmują umysłowe, nerwowe oraz fizyczne zmęczenie. Jest on bardzo skuteczny w czasie rehabilitacji organizmu po chorobach. Kapiemy sie w wodzie o temperaturze 37-40 stopni Celsjusza przez okolo 15-20 minut ! W jaki sposob nabyc taki zestaw soli ? Prosze o listy w tej sprawie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>