Kto pomoże ?

Zwracam sie o pomoc do wszystkich Moich Pacjentów i czytających moją stronę www ! Będe musiał stworzyć nowy dział : pośrednictwo pracy ! Bardzo się cieszę, że Moi Pacjenci zwierzają się przede mną podczas wizyty w  Gabinecie z róznymi bolesnymi sprawami ! Rozumiem związek między zdrowiem a zadowoleniem z wykonywanej pracy ! Rozumiem również frustrację jaką wywołuje brak pracy . Jest to rodzaj stresu….

ktory rujnuje zdrowie „od wewnątrz” a szczególnie serce ! Chciałem zapytać czy ktoś móglby pomóc Mojemu Pacjentowi, który z zawodu jest elektromonterem i został ” na lodzie ” jak sie popularnie mówi, gdy Jego Zakład Pracy splajtował ? Podejmie się – jak mi mówił – a widziałem, że był zdesperowany, każdej pracy ! Czy jest szansa aby Mu pomóc ? Proszę o listy w tej sprawie ! Dziękuję za każdy odruch dobrej woli w tej sprawie ! Mnie osobiście tylu Ludzi pomogło w moim zyciu !  Uważam, że lepiej pomagać innym niż czekać na pomoc ! Przecież nikt nie wie co go czeka jutro ? Czy nie będzie w podobnej sytuacji ! Stwórzmy internetowy łańcuch ludzi dobrej woli !


Tarnów, dnia 11.03.04 r.                Jacek Roik .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>