Kto może mi doradzić? List od 40- latki z Wielkopolski.

Witam! Opis (geneza) choroby:
Mam od 2 lat problem z dłońmi. Zaczęło się niepozornie a mianowicie od małego suchego bąbelka na wewnętrznej stronie kciuka. Bąbelek nie miał żadnej wydzieliny. Myślałam,że zniknie za kilka dni. Te suchą skórkę po pęcherzyku (był pusty, bez wydzieliny) obrałam palcami sama. Naskórek od dwóch lat schodzi mi już na całej wewnętrznej stronie kciuka i deformuje paznokieć również. Ponadto choroba mojego kciuka po roku przeniosła się na trzy inne palce, również atakuje od wewnętrznej strony tych palców (wierzch dłoni jest zdrowy).
Objawy choroby dłoni:
-obieranie się suchego naskórka wokół palców
-pękanie odnawiającego się naskórka

ważne: BRAK SĄCZĄCYCH SIĘ RAN, BRAK SWĘDZENIA, BRAK BĄBLI !!!

Informacje dodatkowe:
Byłam u wielu dermatologów i żaden nie potrafił mi pomóc ( tzn przepisywał dużo maści i kremów, antybiotyków oraz kuracje sterydami ale efekt był krótki).

Jestem kobietą w wieku 40-stu kilku lat z wielkopolski i moja choroba utrudnia mi prace domowe i komunikację z rodziną i społeczeństwem.
e-mail kontaktowy podaję dla osób które potrafią mi doradzić w tej sprawie uszpaj@o2.pl

z góry dziękuje za przydatne informacje z waszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>