Kolejny sklep z dopalaczami! W Polsce będzie ich już prawie 100.

W centrum Płocka powstanie sklep z dopalaczami, których działanie przypomina narkotyki. Mimo protestów w żadnym mieście w kraju nie udało się uniknąć otwarcia takiego funshopu. Jest ich już ponad 20, wkrótce będzie ich setka.

Brytyjska firma World Wide Supplements Importer działa od pięciu lat. To właśnie ta spółka z siedzibą w Manchesterze jest właścicielem sieci funshopów oraz witryny i sklepu internetowego www.dopalacze.com. W Polsce artykuły oferowane przez WWSI można od dwóch lat kupować przez internet.

Od niedawna w dopalacze mogą się zaopatrzyć bezpośrednio mieszkańcy większości polskich miast. Trzy miesiące temu pierwszy funshop otwarto w Łodzi. Teraz co weekend powstają nowe sklepy (są już m.in. w Białymstoku, Krakowie, Warszawie, Toruniu, Lublinie). W ostatnią sobotę uruchomiono cztery: w Częstochowie, Lubinie, Krośnie i Głogowie. 6 grudnia kolejny funshop będzie w Gorzowie Wielkopolskim. A w Płocku? Rzecznik prasowy WWSI, Piotr Domański, zapowiada, że może to nastąpić jeszcze w tym roku, a na pewno w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

www.portalspozywczy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>