Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia- uproszczony sposób korzystania z produktów Dr Ratha!

Od 15 czerwca 2013 r. nastąpiła zmiana w korzystaniu z zakupów produktów Dr Ratha bez zbędnych dokumentów.Wystarczy podać nazwisko i imię w tym przypadku moje: Jacek Roik oraz mój numer członkowski: 800 005 390, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00. Wcześniej można skorzystać z mojego doświadczenia w doborze produktów Dr Ratha w zależności od stanu zdrowia. Takich informacji udzielam bezpłatnie! Następnie dzwonimy do Biura Dr Ratha w Warszawie: tel. 22, 405 42 03- poniedziałek-piątek 9.00- 17.00. Po złożeniu zamówienia zostanie nadany nam numer członkowski, który gdy my będziemy odczuwać poprawę zdrowia po stosowaniu produktów Dr Ratha powiemy o tym Członkom Rodziny, Przyjaciołom i Znajomym. Wtedy po Ich zakupie Firma będzie nam odkładać 20 % kwoty od takiego zakupu i przy następnym naszym czyli własnym zakupie, będziemy płacić o taką kwotę mniej itd. Zachęcam każdego Internautę do kontaktu z moją osobą na temat medycyny komórkowej Dr Ratha- wysyłam bezpłatnie szereg materiałów informacyjnych, aby zacząć korzystać z właściwości zdrowotnych tych produktów. Oto szczegóły na temat Koalicji Dr Ratha w obronie Zdrowia!

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia jest jedyną na świecie organizacją społeczną, powstałą z inicjatywy ludzi, dla których najwyższym celem jest powszechne prawo do zdrowia i ratowanie życia innych. Powołanie tej inicjatywy stało się możliwe dzięki przełomowym odkryciom Dr Matthiasa Ratha – lekarza, naukowca i działacza społecznego, które stwarzają realną szansę kontroli wielu chorób.

Celem naszej organizacji jest budowa nowego systemu opieki zdrowotnej, w którym kluczową rolę odgrywać będzie zapobieganie i eliminacja chorób, a nie zwiększanie zysków z ich istnienia i ekspansji. Ważnym elementem tego systemu jest nauka i powszechna edukacja na temat źródła chorób i sposobów ich naturalnej eliminacji. Wszystkie wygospodarowane zyski z działalności międzynarodowej Koalicji Zdrowia Dr Ratha przeznaczane są na rzecz dobroczynnej Fundacji Zdrowia, która wspiera działalność naukową i dydaktyczną, a także polityczną walkę o prawo do zdrowia dla nasz wszystkich.

KLUCZOWE PODSTAWY NASZEGO DZIAŁANIA

Nauka: Nasza działalność jest gwarantem postępu w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia. Koalicja wspomaga między innymi działalność Instytutu Naukowego Medycyny Komórkowej w Kalifornii, który odgrywa wiodącą rolę w badaniach nad stosowaniem synergii składników odżywczych w zapobieganiu i zwalczaniu wielu chorób chronicznych i zakaźnych. Odkrycia naukowe Dr Ratha i wyniki prac naukowców Instytutu Dr Ratha o międzynarodowej renomie potwierdzają szansę na eliminację źródeł wielu chorób przy pomocy naukowo opracowanych programów, opartych o mikroelementy i inne składniki odżywcze.

Edukacja: Podstawą naszego zdrowia jest wiedza i zrozumienie, że nasze problemy zdrowotne są wynikiem niewydolnej funkcji komórek naszego ciała na skutek długotrwałego niedoboru witamin i innych podstawowych składników odżywczych. Powszechna edukacja w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia jest podstawą naszego zdrowia i niezależności działania.

Naturalne zdrowie: W ramach Koalicji aktywnie budujemy podwaliny nowego systemu opieki zdrowotnej, opartego na stosowaniu skutecznych i pozbawionych działań ubocznych środków naturalnych. Naukowo opracowane i testowane zestawy witamin, mikroelementów i innych niezbędnych środków odżywczych są podstawą naszego zdrowia i eliminacji wielu chorób.

Walka o nasze prawa do zdrowia: Musimy zdać sobie sprawę, że nasze choroby są źródłem ogromnych zysków dla wielu gałęzi przemysłowych, których istnienie i dochody zależą od występowania i ekspansji chorób. Przemysł farmaceutyczny – światowy monopolista w dziedzinie zdrowia – obiecuje nam zdrowie, tymczasem jego zyski zależą od rynku chorób. Dlatego też nie jest niespodzianką, że około 80 % leków farmaceutycznych nie eliminuje przyczyn chorób, tylko w najlepszym razie ich symptomy. Ponieważ leki farmaceutyczne oparte na patentach są chemicznymi substancjami, powodują one wiele niepożądanych skutków ubocznych i stają się źródłem nowych chorób, a w związku z tym są źródłem dodatkowych zysków dla tego przemysłu. By chronić swoje interesy finansowe na skalę światową przemysł farmaceutyczny rozciąga swoje wpływy na wiele gałęzi naszego życia: medycynę, media, system ubezpieczeniowy, prawny jak również poprzez polityczne lobby.

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia prowadzi walkę z wykorzystaniem chorób jako źródła zysku. Naszym celem jest przede wszystkim profilaktyka zdrowotna i skuteczne zwalczanie chorób, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy badania naukowe i powszechną edukację w dziedzinie zdrowia naturalnego. Tylko dzięki naukowo opracowanym i opartym na najnowszych odkryciach w dziedzinie zdrowia naturalnego programie ochrony zdrowia możemy doświadczyć skuteczności działania i korzyści płynących z naturalnych metod.

Ten cel gwarantuje Swoim nazwiskiem i naukowymi osiągnięciami Dr Rath – założyciel Koalicji Zdrowia, ale przede wszystkim lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w odkryciu przyczyn wielu chorób chronicznych i zainicjował dziedzinę badań medycyny komórkowej.

Przyłącz się do nas! Wnieś Swój wkład w poprawę Twojego zdrowia i budowę zdrowszego świata dla wszystkich ludzi!
Nowy etap

Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia rozpoczyna właśnie nowy etap. Naszym celem jest dokonanie ostatecznego przełomu Medycyny Komórkowej w uznaniu jej jako podstawy systemu zdrowotnego, opartego o profilaktykę zdrowotną i efektywne eliminowanie przyczyn chorób chronicznych.

Mamy już duże powody do optymizmu – w ostatnich latach nasza praca na całym świecie przyczyniła się do wielu pozytywnych zmian w nauce i medycynie, które zbliżają nas do zwycięstwa nad wieloma dzisiejszymi chorobami chronicznymi.

Nasza działalność naukowa, możliwa dzięki działaniu tysięcy członków Koalicji Dr Ratha otworzyła nowe realne możliwości w wielu dziedzinach zdrowia. Postęp naszych badań wskazuje, że choroba nowotworowa – postrach dzisiejszych czasów – nie musi być dłużej „wyrokiem śmierci”. Nasze odkrycia w tej dziedzinie znajdują rosnące poparcie w pracy wielu renomowanych instytucji naukowych w USA i krajach europejskich. Ostatnio naukowcy największego instytutu naukowego na świecie – Amerykańskiego Instytutu Zdrowia „National Institutes of Health“ (NIH), potwierdzili, że witamina C w dużych dawkach niszczy wybiórczo komórki nowotworowe. Nasze wcześniejsze badania wykazały, że witamina C w znacznie mniejszych dawkach, ale podana w kompleksie z synergią innych mikroelementów nie tylko niszczy komórki raka, ale też stymuluje szereg mechanizmów przeciwko-rakowych, włączając w to hamowanie przerzutów.

Również dokonaliśmy dużego postępu w dziedzinie chorób infekcyjnych, tak jak HIV/AIDS, gruźlica, czy ptasia grypa. Wszelkie alternatywne sposoby walki z AIDS związane są ze szczególnym oporem ze strony przemysłu farmaceutycznego, który nastawiony jest na wysokie zyski ze sprzedaży leków przeciwko-wirusowych dla milionów pacjentów na całym świecie. Te wysoko toksyczne leki nie tylko nie eliminują chorób, ale wręcz przeciwnie osłabiają system immunologiczny, które już walczy z niszczącym go wirusem HIV. Pomimo wysiłków przemysłu farmaceutycznego tegoroczne generalne zgromadzenie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) uznało stosowanie mikroelementów za ważny element strategii zwalczania AIDS. Pozycja WHO jest wynikiem naszej międzynarodowej kampanii informacyjnej i potwierdza wyniki naszej przełomowej dokumentacji klinicznej z Afryki Południowej, która umacnia znaczącą rolę synergii komórkowych składników odżywczych w usprawnieniu systemu immunologicznego i pozwala na naturalny odwrót wielu symptomów AIDS.

27 myśli nt. „Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia- uproszczony sposób korzystania z produktów Dr Ratha!

 1. Pozdrawiam!

  Oczywiście prześle Panu wszystkie niezbędne informacje dotyczące medycyny komórkowej Dr Ratha!
  Jacek Roik, http://www.roik.pl, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00

 2. Witam.
  Dziś przeczytałam Pana artykuł na temat raka jajnika i jego związku z zapachem ciała. Od października ubiegłego roku moje ciało zaczęło wydzielać nieprzyjemny zapach pomimo dokładnej higieny ciała. Ze zmiennym natężeniem był wyczuwalny aż do początków wakacji. Przez kilka miesięcy brałam roślinne leki na menopauzę, sadząc, ze tu tkwi przyczyna. Trochę pomogło, a może to sugestia. Teraz nic nie biorę, zapach jest mało wyczuwalny. Dodam, że w marcu 2012r. na jajniku miałam stwierdzoną torbiel jajnika – 3 cm, ale po kilku miesiącach zniknęła. Teraz znów jest, ale bardzo mała. Żaden z lekarzy, którym o tym mówiłam, nie wiedział, jak się ustosunkować do mojego problemu. Jeden nawet stwierdził, ze mam urojenia. Robiłam badanie na marker nowotworowy jajnika, ale wyszło w granicach normy – ok. 6. I teraz artykuł Pana Doktora.
  Zdaję sobie sprawę, że to nie miejsce na takie rozważania, bo ono dotyczy produktów cennych dla zdrowia, ale nie wiem, jak się skontaktować z Panem Doktorem i zapytać…może Pan mógłby mi coś powiedzieć na ten temat.
  Pamiętam Pana Doktora z konferencji w moim rodzinnym mieście w 1986 roku . Konferencja dotyczyła zdrowych produktów, m. in. otrąb i zarodków pszennych. Kupiłam wtedy Pana książkę pt.”Poradnik zdrowego żywienia, Jak zdrowo żyć” i często z niej korzystałam.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów w Pana „zdrowej” działalności.

 3. Pozdrawiam! Oczywiście wyślę Panu sporo informacji na temat medycyny komórkowej Dr Ratha! Byłoby dobrze, abym z każdym Internautą, niezależnie od wysłanych materiałów mógł porozmawiać telefonicznie, 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00 – 20.00 . Z poważaniem: Jacek Roik, http://www.roik.pl

 4. Panie dr. prosze o zestaw witamin na cukrzyce typu II maz choruje od 13 lat leczenie polrga na zwiekszaniu dawek insuliny dziekuje pozdrawiam malgosia

 5. Mąż jest oporny na wizyty u lekarza. Od kilku ładnych lat leczony tymi samymi lekami (wypisanymi przez prof. kardiologa ) przeciw wysokiemu ciśnieniu i nie wiem przeciw czemu jeszcze. Od maja zaczęły się problemy skórne na stopach, sucha, głęboko pękająca skóra w różnych miejscach dolnej czesci stopy, nawet w tych delikatnych w sródstopiu. Nigdy wcześniej mąż nie miał nawet problemów z narastaniem twardego zrogowaciałego naskórka. Po leczeniu doustnym i maściami przepisanymi przez dermatologa, który stwierdził „suche zapalenie skóry” nastąpila poprawa na stopach ale zaczęły sie problemy na dłoniach, mąż twierdzi ,że to od stosowanych maści, tak czuje. Stosuje teraz znowu antybiotyk, który raz mu trochę pomógł ale nie wiemy czy i na jak długo pomoże. Co robić?

 6. Szanowna Pani!

  Proszę o telefon – postaram się coś nowego podpowiedzieć w sprawie poprawy zdrowia Męża. Będę chciał przekonać Męża do zastosowania produktów z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha, które działaj w sposób holistyczny na organizm. Z poważaniem : Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00

 7. Witam
  nie znam produktów dr Ratha ,proszę o inf gdzie mogę się z nimi zapoznać.
  Czy będą pomocne w leczeniu czerwienicy prawdziwej.

 8. Pozdrawiam!

  Kazdemu zainteresowanemu medycyna komórkową wysyłam bezpłatnie materiały informacyjne (katalog internetowy produktów Dr Ratha, cennik itd. ), udzielam również bezpłatnie informacji telefonicznych : 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00. Jacek Roik, roik@roik.pl , http://www.roik.pl

 9. Witam serdecznie …prosze o przesłanie materiałów lub informacji dotyczacych kuracji odchudzającej i efektów jej stosowania .Z poważaniem Beata

 10. Panie doktorze proszę o przesłanie wykazu Pańkich produktów .Czy jest możliwość wyleczenia zespołu policystycznych jajników,cieśni nadgarstka?

 11. Zaraz Panu wyślę podstawowe informacje na temat medycyny komórkowej Dr Ratha, Jacek Roik, tel. 14, 65584 9, 13.00- 15.00 lub 19.99-20.00

 12. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie mi informacji na temat medycyny komórkowej.produktów i cen. Pozdrawiam

 13. Mysle ,ze zawsze trzeba liczyc na łud szczesci I WLASNEJ WOLI O PRZETRWANIE .Przeszedlem juz wiele i wiele operacji po wypadku ratujac mloda kobiete na przejsciu w konopnicy k/ Lublina w 09.2011r sam jestem wrakiem jak moj a laguna idaca na zlom ,ja walcze i sie nie poddam. jestem po trepanacji glowy i usuniecia wielkiego glejaka za uszkodzonym okiem ktore jest juz zreperowane w 3 operacjach jeszcze pozostalo ramie do naprawy ale ,musze poczekac ,po skonczonej radi i chemi terapi. ,Probuje po pare kropel kitu pszczelego na spirytusie ,stojacy w ciemni okolo miesiaca i wyciag z huby syberyjskiej Byfungin po 1 luzce z rozrobionego ekstraktu 3 lyzeczki na 150ml chlodnej przegotowanej wody ,efekt jest dobry,moze przezyje.marco. meil.marcc@onet.eu.czekam na pomoc od was i swoja swiadcze
  lezy kolo mnie kolega rowniez po wypadku z tym samym.

 14. Witam,od 15 lat choruję na colitis ulcerosa,od 5 lat lekarz twierdzi,że jednak to chyba Choroba Leśniowskiego-Crohna ,ja czuję się bardzo dobrze,tylko wyniki kolonoskopi wskazują,że jestem chora.Oprocz tego mam podobne objawy jak mąż Pani Barbary z narastaniem zrogowaciałego naskórka na stopach i dłoniach i do tego ogromny problem z paznokciami.Nie mam pojęcia czy łączyć to z chorymi jelitami?Mam dosyć chodzenia po lekarzach,każdy co innego mówi,przepisuje leki,maści,które nic nie pomagają.Będę bardzo wdzięczna za przesłanie mi informacji na temat medycyny komórkowej.produktów i cen. Pozdrawiam

 15. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny zanim Pani zaproponuję produkty Dr Ratha mające zastosowanie w tym schorzeniu. Jacek Roik, telefon: 14 ,655 84 49, 13.00-15.00 lub 19.00- 20.00

 16. Jestem pacjentem onkologicznym. Będę wdzięczna za przesłanie mi informacji na temat medycyny komórkowej, produktów i cen.
  Pozdrawiam

 17. Witam
  U mojego 5 letniego dziecka zdiagnozowano zaćmę obuoczną. Proszę o rade czy produkty dr Ratha mogą cofnąć zaćmę.
  pozdrawiam

 18. Witam, mój mąż ma raka głowy trzustki z przerzutami do wątroby 4G. W styczniu zeszłego roku lekarze dawali mu max 3miesiące życia.
  Od tego czasu minęło już 14miesięcy :)
  Właśnie wróciliśmy z nart gdzie po 5-6 godzin cieszyliśmy się życiem szusując na świeżym powietrzu.
  Oczywiście nie tylko siła woli zadziałała. Mąż przeszedł wiele miesięcy (10 cykli folfirynoxu) chemioterapii (w styczniu zrezygnował i już nic nie dostaje), bez targowania się zmienił całkowicie dietę na wegańską + dużo ruchu na świeżym powietrzu + suplementy wzmacniające system immunologiczny, które dotąd działały. No właśnie, dotąd.
  Nie wiem co się dzieje, ale od dwóch tygodni nastąpiło jakieś załamanie. Wróciły bule i jest podejrzenie o przerzut do kości (jest w trakcie badania). Nie muszę mówić jak posypała się, od razu, psychika. Nie wiem co można jeszcze zrobić? Przeczytaliśmy dużo na temat terapii dr Rath’a, jesteśmy BARDZO ZA, wiele już zresztą stosujemy ale chcielibyśmy, żeby ktoś, jakiś lekarz, ogarnął wszystko i ustawił mężowi terapię (co, ile,kiedy). Mieszkamy na dolnym śląsku, ale podjedziemy wszędzie. Liczę na pomoc.
  Mira

 19. Witam bardzo proszę o materiały i informacje o produktach . Dziękuję i życzę powodzenia w dalszej edukacji .

 20. To cudowne co przeczytalam na temat Instrytutu Dr. Ratha.Prosze na moj adres

  e :mal przeslac Opis rzetelny lekow Dr.Ratha.
  Pozdrawiam.

 21. Proszę o przesłanie informacji na temat medycyny komórkowej Dr Ratha. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>