Klub Zdrowia ”Walmark” zaprasza Internautów!

Kolejna propozycja na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia”. Już od 6 lat Członkowie Klubu Zdrowia Walmark mogą korzystać z informacji dotyczących zdrowia oraz najwyższej jakości suplementów diety. Ten niezobowiązujący i bezpłatny serwis jest zapewniany przez pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, a o jego wiarygodności świadczy fakt, że patronuje mu ciesząca się zaufaniem polskich klientów firma Walmark……..

KLUB ZDROWIA WALMARK

FIRMA: KLUB ZDROWIA WALMARK

Z KORZYŚCIĄ DLA CIEBIE!

Już od 6 lat Członkowie Klubu Zdrowia Walmark mogą korzystać z informacji dotyczących zdrowia oraz najwyższej jakości suplementów diety. Ten niezobowiązujący i bezpłatny serwis jest zapewniany przez pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, a o jego wiarygodności świadczy fakt, że patronuje mu ciesząca się zaufaniem polskich klientów firma Walmark.

CZY TY TEŻ CHCESZ SIĘGNĄĆ PO ZDROWIE?
Będąc Uczestnikiem Klubu Zdrowia Walmark:

- otrzymasz bezpłatny pakiet materiałów klubowych takich jak: Czasopismo Klub Zdrowia, Katalog Produktów oraz Ofertę Specjalną.
- staniesz się również właścicielem Karty Członkowskiej, która umożliwia tańsze zakupy w wybranych aptekach, punktach usługowych czy ośrodkach wypoczynkowych będących Parterami Klubu Zdrowia Walmark,
- atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie w Programie Złotówki Walmark: za przesłane kody kreskowe z zakupionych preparatów otrzymujesz punkty ZW.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.kzw.pl

Jeśli jesteś zainteresowany to przystąp poprzez ten formularz rejestracyjny i zacznij czerpać korzyści z przywilejów klubowych już teraz! Formularz do wypełnienia znajduje sie na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia” w rubryce „Katalog Firm”!

2 myśli nt. „Klub Zdrowia ”Walmark” zaprasza Internautów!

  1. Witam!
    Chciałabym otrzymać Bezpłatną kartę członkowską klubu zdrowia walmark.Czy to jest możliwe przez internet? Jeśli tak to czekam na jak najszybszą odpowiedź. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>