Każdy Internauta może zamówić sok z jagody acai, zwanym również sokiem MonaVie! Pijmy codziennie ten zdrowy produkt!

MonaVie to wspaniały, pyszny napój łączący brazylijską jagodę acai oraz 18 innych znakomitych owoców egzotycznych z całego świata. Ta wyjątkowa formuła wykorzystująca filozofię  Zbilansowania- Różnorodności- Umiaru dostarcza niezwykle silnych przeciwutleniaczy.
Znakomita mieszanka acai. MonaVie stanowi wspaniałą mieszankę owoców natury, dzięki czemu możemy się cieszyć tym znakomitym napojem w każdej chwili. W jego skład wchodzą: jagoda acai, jabłko, winogrono, gruszka, ananas, żurawina, passiflora, dziki bez, suszona śliwka, kiwi borówka amerykańska, jeżyna, kolcowój pospolity, wiśnia, granat, liczi,acerola, banan, borówka czarna. Główne właściwości:
1.Mieszanka ta oferuje dużą ilość różnorodnych przeciwutleniaczy, łącznie z występującą w naturze witaminą C.
2.Zaprojektowana dla tych, którzy chcą w wygodny sposób dodać różne owoce do swojej diety.
3.Jedynie 120 mililitrów napoju MonaVie dostarcza niezwykle silnych przeciwutleniaczy, znajdujących się w owocach z całego świata, włącznie z jagodami acai.
4.To dobro zawarte w mieszance MonaVie dostępne jest dla osób w każdym wieku, zarówno tych młodych jak i osób starszych.
Najważniejsze informacje:
1.Polifenole o właściwościach przeciwutleniających można znaleźć w wielu owocach.
2.Z uwagi na na swoją różnorodność przeciwutleniaczy, jagody acai uznane zostały za jedne z najcenniejszych owoców na świecie.
3.Suszone w postaci zamrożonej jagody acai, będące głównym składnikiem mieszanki MonaVie, są znane ze swych właściwości przeciwutleniających.
4.Filozofia Zbilansowania- Różnorodności- Umiarkowania MonaVie sprawia, że każda porcja napoju smakuje wyjątkowo.
5.MonaVie to orzeźwiający dodatek do zdrowego trybu życia opartego na zróżnicowanej i zbilansowanej diecie oraz ruchu fizycznym.

Każdy może zakupić sok MonaVie. W tym celu proszę napisać do mnie i podać kontakt telefoniczny, abym mógł wyjaśnić w jaki sposób zamawia się sok przez internet i ile kosztuje 1, 2, 4, 8, 12 lub 48 butelek a 0, 75 litra. Jacek Roik, roik@roik.pl

Więcej informacji na temat walorów zdrowotnych produktu:

www.zdrowydarnatury.pl

2 myśli nt. „Każdy Internauta może zamówić sok z jagody acai, zwanym również sokiem MonaVie! Pijmy codziennie ten zdrowy produkt!

  1. Proszę o wyjaśnienie czy sok acai stosuje się jak u pacjenta wykryto początki komórek rakowy na macicy? W jakich dawkach powinno się je pić i ile na miesiąc potrzebuję. Z poważeniem Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>