Kapela znad Baryczy- znana z TV Trwam i Radia Maryja, zagra na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego w Tarnowskim Teatrze 08.02.2009 r. o godzinie 17.00!

Kapela, której szefem jest Bogusław Cebulski zasłynęła na cały świat piosenką ?Moherowe Berety?, który to utwór można śmiało nazwać hymnem Radia Maryja. Gdy usłyszałem Kapelę w TV Trwam,  postanowiłem zaprosić Zespół do Tarnowa, aby zorganizować Koncert , którego celem będzie zwrócenie uwagi Tarnowian na działalność Tarnowskiego Hospicjum Domowego. Potrzeby Hospicjum są ogromne. Nie tylko brakuje sprzętu, ale co gorsze za mało jest Wolontariuszy! Braki osobowe są bardziej dotkliwe w tej działalności, niż niedobory finansowe! Pieniądz przecież nigdy nie zastąpi Choremu umierającemu w domu z powodu nowotworu, kontaktu z Wolontariuszem! A My zdrowi nie zawsze chcemy słyszeć o śmierci innych! Chciałbym się dowiedzieć, kto z Internautów odwiedzających moją stronę internetową wyraża chęć udziału w tym wydarzeniu ? Miejsc w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego jest tylko 352. Proszę o listy w tej sprawie!

Oto link do informacji na mojej stronie internetowej- można wysłuchać w całości piosenkę ?Moherowe Berety??.

http://www.roik.pl/moherowe-berety-kapeli-znad-baryczy-przeboj-radia-maryja/

Oto link do strony Tarnowskiego Hospicjum Domowego, jedynej tego typu Placówki w 120 ? tysięcznym Tarnowie..

http://www.roik.pl/tarnowskie-hospicjum-domowe-w-potrzebie-100-osob-terminalnie-chorych-a-tylko-45-wolontariuszy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>