Jestem Pacjentką po chemio- i radioterapii z powodu raka piersi. Gdzie można kupić „Biobran”?

Szanowny panie doktorze. Jestem pacjentką po chemio i radioterapii z powodu nowotworu piersi. Nie mam już dalszego leczenia z powodu braku jakichkolwiek receptorów i HER2. Ostatnio trafiłam na ulotki o Biobranie i zaczęłam poszukiwania gdzie go można kupić. Trafiłam na pana stronę i jeżeli można to chciałabym zapytać o kilka rzeczy. Po pierwsze jaka jest cena preparatu i czy mogę go nabyć u pana? czy przyjmowanie go jest celowe w mojej sytuacji już po zakończeniu terapii i czy musi na to wyrazić zgodę onkolog ( jeszcze z nim o tym nie rozmawiałam). Będę wdzięczna za kilka słów odpowiedzi – z poważaniem: S.M.

Szanowna Pani! Proponuję kontakt z Onkologiem a następnie skontaktowanie się z Firmą Imunotop, która prezentuje ten produkt w moim projekcie autorskim „Zdrowe Targi” – www.zdrowetargi.pl.

Firma Imunotop PL sp. z o.o. została założona w 2003roku jako wyłączny dystrybutor na Polskę preparatu BioBran.

BioBran to produkt japońskiej firmy Daiwa Pharmaceutical Ltd, który już od kilku lat cieszył się wielkim uznaniem w wielu krajach Azji, Ameryki i Europy jako suplement diety (food suplement) skutecznie wspomagający terapie onkologiczne.

W roku 2005 Imunotop PL zakończył procedurę rejestracji preparatu BioBran w Polsce. Na wniosek firmy Imunotop PL produkt zyskał pozytywną opinię Instytutu Żywienia i Żywności w Warszawie (PD-22/214e/RW/02) i został zarejestrowany pod numerem 673 w rejestrze Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie oraz dopuszczony do sprzedaży przez firmę IMUNOTOP PL w Polsce decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego: GIS-HŻ-4230-Ż-749-4/IK/DD/05/06.

Firma IMUNOTOP PL sp.z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem BioBranu w Polsce i prowadzi sprzedaż na podstawie decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego: PSSE-Ł-HŻ-4612-882/Op/05 i PSSE-Ł-HŻ-4612-328/07.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>