Jestem osobą melancholiczną z tendencjami do stanów depresyjnych i mam bardzo niski poziom energii życiowej. Zainteresowałam się złotem koloidalnym. List od Wioletty.

Panie Doktorze, znalazłam Pana stronę kiedy szukałam informacji na temat złota koloidalnego. Niestety mieszkam zbyt daleko Tarnowa, by się do Pana wybrać, ale pomyślałam, że zapytam Pana o poradę drogą mailowa o ile to możliwe. Zainteresowałam się złotem koloidalnym ponieważ jestem osobą melancholiczną z tendencjami do stanów depresyjnych i mam bardzo niski poziom energii życiowej. Borykam się tez z problemem niskiego poczucia wartości i stanów lękowych. Mam 35 lat i wciąż trądzik na twarzy a ponieważ zaczął się on jak miałam lat 12 to od tego czasu powstało też sporo blizn. Jestem w trakcie psychoterapii i od wielu lat rozwijam się duchowo oraz pracuję nad sobą, ale chciałabym sobie bardziej pomóc i przyspieszyć proces zdrowienia. Chciałabym zasięgnąć porady, czy w moim przypadku stosowanie złota może przynieść faktycznie korzyści? Nie wiem również czy kuracja złotem jest w pełni bezpieczna i co więcej muszę o niej wiedzieć. Słyszałam również, że są jakieś ograniczenia dietetyczne, ale niestety nie wiem jakie. Czy mógłby mi Pan pomóc w uzyskaniu rzetelnej informacji? Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie, Wioletta P.

Szanowna Pani ! Na mojej stronie internetowej zamieściłem informacje na temat złota koloidalnego, który Pani przeczytała:

http://www.roik.pl/nanozloto-koloidalne/

Ale ja nie mam doświadczenia w stosowaniu tej metody. Na podstawie przeczytanego od Pani listu podejrzewam nieprawidłowe funkcjonowania u Pani przewodu pokarmowego- tutaj może być przyczyna zmian skórnych na twarzy oraz depresja! Proszę przeczytać stronę Instytutu Mikroekologii w Poznaniu- www.instytut-mikroekologii.pl i wykonać po uprzednim kontakcie telefonicznym badania kału o nazwie: KyberMyk i KyberStatus oraz badanie z krwi:ImuPro50.  Ponadto, aby uzyskać zwiększenie poziomu energii życiowej proponuję wypijać codziennie 60 ml soku z jagody acai  zwanego sokiem Mona- Vie. Oto informacje na temat zalet zdrowotnych soku Mona- Vie: www.jedzeniemaznaczenie.com . Dziękuję za list i zaufanie! Z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>