Jestem lekarzem i szukam pomocy dla kolegi, który choruje z powodu cukrzycy i ma otwartą ranę „stopy cukrzycowej”. List od Krzysztofa.

Jestem lekarzem i szukam pomocy dla swojego kolegi, który niestety choruje na cukrzycę i ma otwartą ranę „stopy cukrzycowej”. Stosowanie zwykłych opatrunków oraz antybiotykoterapii celowanej nie przynosi skutków terapeutycznych. Proszę o pomoc-zakwalifikowanie do terapii wysyłkowej pomimo zbyt późnego zgłoszenia. Pozdrawiam, Krzysztof

Tylko poprzez kontakt z Fundacją  „Linum” – www.leczenielnem.pl – można się starać o zakup opatrunków lnianych.  Jacek Roik, roik@roik.pl

2 myśli nt. „Jestem lekarzem i szukam pomocy dla kolegi, który choruje z powodu cukrzycy i ma otwartą ranę „stopy cukrzycowej”. List od Krzysztofa.

 1. Witam
  Po pierwsze nie należy ciała traktować jak maszyny bo to żywa tkanka która dobrze reaguje na żywe biologiczne produkty, martwe syntetyczne produkty zwiększają ryzyko zachorowania na raka.
  Ciało samo może się uzdrowić jeśli się mu nie przeszkadza.
  Jeśli wszystko co konwencjonalne zawiodło to proponuje zastosować uryne pacjenta. Przemywania rany uryną i okłady z uryny.
  A jako środek odkażający jedynie wode utlenioną bądź rozcieńczony perhydrol do postaci 3%
  Przydałoby się też zweryfikować diete która też ma istotny wpływ na cały organizm i jego zdolność do regeneracji, a także sposób obróbki tej żywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>