Janusz Radek w Tarnowie ! V Charytatywny Koncert CenterMedu ! .

16 lutego 2008 roku o godzinie 19.00 w Tarnowskim Teatrze odbędzie się V Charytatywny Koncert CenterMedu. Tego wieczoru wystąpi świetny polski piosenkarz, aktor, a przede wszystkim charyzmatyczny artysta – Janusz RADEK…….Koncert to wielkie  wydarzenie kulturalne, ale także dobroczynne i towarzyskie.  Ma charakter charytatywny. Pieniądze z biletów i inne wpływy – z licytacji cegiełek oraz bezpośrednie datki, przekazane zostaną tarnowiance pani Zofii Sowińskiej, matce 12-letniego Piotra. Piotrek jest dzieckiem obłożnie chorym, wymaga stałej opieki i rehabilitacji, co pociąga za sobą duże koszty. Tymczasem możliwości finansowe pani Zofii, która samotnie wychowuje Piotrka i jego 14-letnią siostrę są mocno ograniczone.
CenterMed tradycyjnie zaprasza do udziału w koncercie biznesmenów, polityków, przedstawicieli samorządu, administracji, księży, artystów, prawników, lekarzy, dziennikarzy, ludzi wolnych zawodów i szczodrego serca. Dzięki ich corocznej obecności koncert na stałe wpisał się w pejzaż kulturalno – charytatywny Tarnowa, stał się okazją do spotkania elit tego miasta. Także jego wizytówką i promocją, związanymi z szerokim rezonansem medialnym.
Przed rozpoczęciem i po koncercie można będzie nabyć cegiełki świadczące o wrażliwości i potrzebie niesienia pomocy innym.
Natomiast na inaugurację koncertu odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Dobry dla Innych”. Tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowana zostanie osoba o wyjątkowej wrażliwości na krzywdę innych, potrafiąca dostrzec ją, pomóc, w porę zareagować. Osoba, której dobro bliźnich leży na sercu. Prawdziwy DOBROCZYŃCA. O tym, kto nią będzie w tym roku zadecyduje Kapituła nagrody obradująca pod przewodnictwem prezydenta Ryszarda Ścigały. W skład Kapituły wchodzą ponadto Piotr Grzanka zastępca dyrektora tarnowskiego Caritas oraz Andrzej Witek, prezes CenterMedu.
Tradycyjnie Darczyńcami Koncertu są: Karpacki Operator Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o. w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Tarnowie; PGNiG S.A. Oddział Handlowy Gazownia Tarnowska; Enion oddział w Tarnowie; Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie i Zakłady Mechaniczne Tarnów. Wśród nowych darczyńców pojawiły się Uzdrowisko Rabka oraz tarnowska firma Duet. Koncert odbywa się pod honorowym patronatem Ryszarda Ścigały, prezydenta Miasta Tarnowa. Pełna informacja o biletach i rezerwacja: Centrum Logistyki Medycznej: 605-05-64-73. Kontakt: Paweł Piszczek: 605-05-64-74

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>