Jakie mikroelementy są w sprzedaży zgodnie z książką „Zwycięstwo nad rakiem”?. Autorzy: Dr med. Matthias Rath i Dr Aleksandra Niedzwiecki.

Witam!
Uprzejmie proszę o informację jakie mikroelementy są w sprzedaży zgodnie z książką „Zwycięstwo nad rakiem”.
Pozdrawiam: Czesław J.
Szanowny Panie ! Warto przeczytac książke. Przytocze fragment ze strony nr 81, z pierwszej cześci książki:” Jak komórki raka rozwijają przerzuty?”. Komórki rakowe przedostają sie do krwiobiegu dzieki produkowanym enzymom trawiącym kolagen. Komórki rakowe docierają do innych organów z krwiobiegiem. Komórki rakowe opuszczają krwiobieg wykorzystując enzymy trawiące kolagen, po czym rozpoczynają formowanie przerzutu.” Z produktów Dr Ratha- www.dr-rath.com, można wybrac dwa produkty: EpiQuercican i Vitcor Plus. Taka kompozycja może zahamowac przerzuty. Warto również zapisac sie do Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia. W tym celu prosze podac swój adres pocztowy bym mógł każdemu wysłac wniosek członkowski. Wypełniony wniosek należy odesłac do Biura Dr Ratha w Warszawie. Dzieki wnioskowi można otrzymac bezpłatnie materiały informacyjne o zasadach medycyny komórkowej i numer członkowski, który daje prawo do rabatu przy zakupie produktów. Oto kilka informacji na temat książki…..

Szansa dla ludzkości! Koniec strachu przed rakiem!

Książka „Zwycięstwo nad rakiem” stanowi przełom w zrozumieniu raka i przedstawia dokumentację odkrycia naukowego, które otwiera realną szansę naturalnej kontroli tej, do tej pory niepokonanej choroby.

Napisana wspólnie przez lekarza i naukowca Dr. Ratha – odkrywcy tego nowego kierunku w walce z rakiem i biochemika Dr. Niedzwiecki – kierującej badaniami naukowymi w tej dziedzinie, publikacja ta w sposób prosty i przystępny dla laika przedstawia całkowicie nowy kierunek w walce z rakiem i naukowe dowody skuteczności naturalnej synergii mikroelementów w hamowaniu kluczowych mechanizmów raka. Po jej przeczytaniu staje się dla nas jasne, dlaczego niektóre organy są bardziej niż inne podatne na rozwój raka. Jednocześnie odpowiada ona na pytanie stawiane przez wszystkich, dlaczego ten – dla milionów ludzi rozstrzygający – przełom w badaniach nad rakiem jest tak sukcesywnie zwalczany.

I część książki „Zwycięstwo nad rakiem”

„Niewyobrażalne stało się możliwe”

Zawiera odpowiedzi na pytania:

- Dlaczego chemoterapia i radioterapia nie okazały się skuteczne w opanowaniu epidemii raka

- Jak komórki nowotworowe wykorzystując naturalne procesy fizjologiczne organizmu prowadzą do ciągłego niszczenia otaczającej je tkanki łącznej w celu rozprzestrzeniania się i inwazji do innych organów.

- Jak mikroelementy mogą naturalnie kontrolować główne mechanizmy rozwoju raka

- Otwarcie nowego kierunku terapii raka; zastąpienie ‚toksycznej interwencji’ przez ‚biologiczną regulację’.

Zakończenie raka, jako choroby cywilizacyjnej, nie będzie jednak możliwe bez odpowiedzi na pytanie, dlaczego przełom ten był tak skrzętnie przez lata zatajany? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w II części „Zwycięstwa nad rakiem”.

II część „Zwycięstwo nad rakiem”

„Poznawanie historii, budowanie przyszłości”

- Aktualna epidemia raka jest wynikiem biznesowego modelu przemysłu farmaceutycznego, którego korzyści ekonomicznie związane są z utrzymaniem i rozwojem chorób, a nie z ich zwalczaniem

- Ciemne karty historii tych grup interesów, przypominają nam konsekwencje, jakie poniosła ludzkość w XX wieku z ich działalności stawiającej ‚profit ponad życie’

- Jak my możemy bronić naszego zdrowia

Przeczytajcie koniecznie!

Tylko u nas wyjątkowa okazja zakupu książek:

I część książki „Zwycięstwo nad rakiem”,

„Niewyobrażalne stało się możliwe”

Ilość egzemplarzy cena za egzemplarz

1 – 4 7,50 Euro

5 – 10 6,25 Euro

11 – 24 5,00 Euro

od 25 3,75 Euro

II część „Zwycięstwo nad rakiem”

„Poznawanie historii, budowanie przyszłości”

1 – 4 5,00 Euro

5 – 10 4,20 Euro

11 – 24 3,50 Euro

od 25 2,80 Euro

Jest wiele prezentów, które można darować najbliższym i znajomym – ale tylko te nieliczne pozostają na długo. Najbardziej wartościowym podarunkiem jest wiedza o zdrowiu i naturalnych sposobach jego zachowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i jednocześnie apelujemy o rozpowszechnianie tego przełomu obdarowując najbliższych i znajomych książką „Zwycięstwo nad rakiem”

Książka ta i zawarta w niej wiedza to początek drogi do
„Polski wolnej od raka”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>