Jaki jest koszt nabycia VitaCforte Dr Ratha? List od Grażyny.

Witam! mam pytanie: jaki jest koszt nabycia witaminy c? pozdrawiam: Grażyna.
Szanowna Pani !
VitaCforte Dr Ratha- 1 opakowanie a 90 tabletek kosztuje 16,20 euro (płaci się również w złotówkach przy odbiorze przesyłki)i wystarcza na 1 miesiąc (dawkowanie 3 x 1 tabletka). Jeżeli Pani potrzebuje ” na już ” mogę pomóc (pieniędzy nie pobieram) i wysłać Pani zamówienie do Holandii. Proponuję jednak zapisać się do Koalicji Dr Ratha, by uzyskać możliwość zakupu z 10 % zniżką – o produktach może Pani poczytać na www.dr-rath.com.

W jednym i drugim przypadku poproszę o adres pocztowy do Pani, bym mógł wysłać odpowiednią deklarację do Pani (bezpłatnie wysyłam). Następnie taką wypełnioną deklarację odsyła się do Biura Dr Ratha w Warszawie. Za kilka dni z Warszawy otrzyma Pani bezpłatnie materiały informacyjne o medycynie komórkowej oraz numer członkowski- wtedy może Pani dokonywać zakupów produktów Dr Ratha ze wspomniana wcześniej zniżką.
Z poważaniem : Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>