Jaka gleba, taki plon….(5).

Technologia upraw polowych. Podstawowym preparatem w technologii „Efektywnych Mikroorganizmów”(„EM”) jest kompozycja pod nazwą „EM-1”. Preparat „EM-1” jest koncentratem, dlatego używamy go zawsze w formie namnożonej określanej jako „EM-A”, czyli „Aktywny”. Rozmnażamy preparat w celu zapewnienia w miejscu zastosowania wystarczającą ilość pożytecznych mikroorganizmów do ich skutecznego działania…..
Technologia upraw polowych. Podstawowym preparatem w technologii „Efektywnych Mikroorganizmów”(„EM”) jest kompozycja pod nazwą „EM-1”. Preparat „EM-1” jest koncentratem, dlatego używamy go zawsze w formie namnożonej określanej jako „EM-A”, czyli „Aktywny”. Rozmnażamy preparat w celu zapewnienia w miejscu zastosowania wystarczającą ilość pożytecznych mikroorganizmów do ich skutecznego działania.

Zasady stosowania „EM”. Temperatura gleby powyżej 8 stopni Celsjusza. Gleba nie może być przesuszona. W przypadku konieczności stosowania na glebę przesuszoną, oprysk stosujemy w dni pochmurne lub w nocy. W takim przypadku stosujemy 1000 litrów wody na 1 ha i natychmiast po oprysku ją bronujemy. Nawet na wilgotną glebę oprysk stosujemy rano lub wieczorem, aby uniknąć kontaktu preparatu z silnymi promieniami słonecznymi. Idealny czas stosowania „EM” to przed, w trakcie lub po deszczu. Zawartość próchnicy w glebie jest podstawową wielkością określającą jej produktywność, dlatego dawki preparatu „EM” ustalamy zgodnie z instrukcją. Każdemu zainteresowanemu Internaucie podam kontakt do Ekspertów z tej dziedziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>