Jak stosować produkty z Morza Martwego izraelskiej Firmy DR NONA?

Szanowni  Państwo !


================


Jak zacząć współpracę  z Firmą DR NONA z  Izraela ( www.drnona.com) ?


==================================================== 


Chętnie pomogę !


 O Firmie tej dowiedziałem się z ust ówczesnej Konsultantki  a na dzień dzisiejszy „Srebrnej”  Dyrektor w tej Firmie -  mgr biologii Liliany Jacek z Krakowa  jesienią 2003 roku . Nie wahałem się długo , gdyż produkty z Morza Martwego  są kopalnią zdrowia , jeżeli weźmiemy pod uwagę zawartość makro- i mikroelementów  w tym unikalnym akwenie wodnym ! Zresztą za sprawą  ś. p.  prof. Juliana Aleksandrowicza z Krakowa, od 20 lat jestem zafascynowany tymi zagadnieniami.

Zapisałem się do Firmy , wpłacając 100,00 zł i w ten sposób mogłem wtedy kupować produkty ze zniżką  20  % .  Żeby jednak otworzyć system nagromadzania punktów ( każdy produkt ma odpowiedni przelicznik punktowy – patrz cennik ), za który Firma odpowiednio premiuje Osoby, które tworzą  swoje struktury, należy jednorazowo zakupić produktów za 100 punktów lub w ciągu jednego miesiąca produktów za 150 punktów.  Każdemu kto będzie chciał to samo zrobić podpowiem  jakie produkty wybrać dla siebie , by zebrać odpowiednią ilość punktów – kolorowy Katalog produktów Firmy Dr NONA , można oglądnąć na stronie www.alterna.magic.pl – jest to strona Małżeństwa Natalii i Pawła Samarców z Krakowa , którzy pierwsi w Polsce wprowadzili te produkty naturalne  do Polski .  By zostać  Menadżerem i uzyskać prawo do zakupów ze zniżką 37 % należy zebrać  1.500 punktów , a gdy się zbierze 6.000 punktów to zostaje się Dyrektorem  i ma się prawo do zakupów z opustem  40 % . Ale działając w pojedynkę osiągnie się wprawdzie poprawę stanu zdrowia, co jest bardzo ważne dla danej Osoby !  Ale nie można być egoistą ! Jeżeli wiem o  czymś co może pomóc Drugiej Osobie , to warto się  tą wiadomością z Nią podzielić ! Tym bardziej, że produkty z Morza Martwego dotyczą  zdrowia ! Ale zawsze trzeba zaczynać od sprawdzenia na sobie jak działają produkty z Laboratorium  Firmy DR NONA ! Bo jak ktoś  będzie wiarygodny w swoich wypowiedziach na ten temat jeżeli będzie miał tylko wiadomości teoretyczne ?  Należy tworzyć struktury Osób , które  przekonamy  co do  wiarygodności produktów Firmy DR NONA. Przyjdzie nam to łatwiej  , jeżeli  sami sprawdziliśmy na sobie ich właściwości ! Ja przez prawie rok testowałem na sobie  takie produkty jak : szampon do codziennego mycia włosów , który również używam do kąpieli (tak!) , balsam do ciała „Solaris” , który używam do twarzy, po codziennym  goleniu , balsam p/zmarszczkowy  wokół oczu ,ale nie po to by nie mieć zmarszczek ( co test jest ważne nie tylko dla kobiet ) , ale głównie dlatego, że zapobiega zmęczeniu oczu przy czytaniu czy pisaniu w komputerze(sporo czasu spędzam codziennie przed ekranem, redagując swoją  stronę www.jroik.manpol.net )  , że powoduje lepsze ukrwienie  siatkówki oczu i wreszcie , że zapobiega jaskrze i  katarakcie  ! Ponadto zakupiłem pastę  do zębów „Shenseen” .  Zdołałem przekonać wielu  Koleżanek i Kolegów „ po fachu „ w Tarnowie by zaczęli stosować  produkty z Izraela. Mam zgłoszenia Studentów Medycyny oraz Lekarzy ze światowej listy dyskusyjnej chętnych do współpracy !  Moi Pacjenci, Przyjaciele i Znajomi też  zaczynają   stosować zalecane Im produkty z Morza Martwego .  Nie zająłbym się propagowaniem tych  produktów , gdybym nie był na wykładzie DR NONY KUCHINEJ  w lutym 2003 roku ,w Kinie „Kijów „ w Krakowie, gdzie na sali znajdowało się prawie 1000 słuchaczy z całej Polski. Jej wykład był przekonywujący dla mnie ! I dlatego działam  na rzecz profilaktyki chorób cywilizacyjnych , bo te produkty taka rolę spełniają !

MOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI ! CZEKAM NA ZGŁOSZENIA I PYTANIA ! NIE MAM PRZED NIKIM TAJEMNIC W TYM WZGLĘDZIE !


DEKLARACJE O WSPÓŁPRACY WRAZ Z BLANKIETEM PRZELEWU WYSYŁAM POCZTĄ PO PODANIU ADRESU POCZTOWEGO. PRODUKTYPO PODPISANIU UMOWY ZE MNĄ, MOŻNA ZAMAWIAĆ PRZEZ INTERNET W HURTOWNI W  KRAKOWIE.  OTRZYMAĆ MOŻNA NA BIEŻĄCO  WYDRUK PUNKTÓW WŁASNYCH ORAZ STRUKTURY , KTÓRĄ SIĘ STWORZY !  


Pozostaję  z wyrazami szacunku : Jacek Roik , Pl. Kościuszki 4 m.23 , 33-100 Tarnów, tel. domowy : 14 -= 621 53 48, tel . do pracy 14 – 627 – 33- 88 , www.jroik.manpol.net  , e – mail : jroik@manpol.net 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>