Jak pozbyć się egzemy na dłoniach? List od Patrycji.

Witam. Szanowny Panie Doktorze, postanowiłam napisać do Pana, po przeczytaniu na pańskiej stronie internetowej artykułu pt. „Jak pozbyłem się egzemy na dłoniach” z 30 sierpnia 2008 roku. Mam dokładnie taki sam problem. Jestem w wieku 20 lat. Ślady chorobowe mam na dłoniach praktycznie odkąd pamiętam. Kiedy byłam mała Mama była ze mną chyba u każdego dermatologa w Polsce, nic nie pomagało. Odwiedzałyśmy wszelakich zielarzy, szamanów i magów. W końcu trafiłyśmy do pewnej Pani irydolog, która faktycznie – zaleczyła to moje ‚niby uczulenie nikt nie wie na co’ na jakieś 5 lat. Odeszło. Po czym wróciło z równie mocną siłą o ile nie wzmożoną. Odszukałam tę kobietę i udałam się na wizytę, niestety tym razem leki homeopatyczne zawiodły. Próbowałam podjąć kurację kilka razy. Bez skutku. Kiedyś egzema obejmowała tylko palce, teraz pokrywa dłonie od wewnętrznej strony i usilnie próbuje wedrzeć się też na górę. Jestem zrozpaczona. Dla osoby w moim wieku, w dodatku kobiety wygląd dłoni ma ogromne znaczenie. Poza tym, jest to taka część ciała, która często ma kontakt z ludźmi, której nie zasłaniamy. Używam obecnie maści sterydowych które dbają o złudzenie… W rzeczywistości kiedy tylko zapomnę nasmarować ręce zaraz pojawiają się czerwone, swędzące plamy i pęcherze. To niezwykle meczące. Czasami, przez to swędzenie budzę się w nocy. Nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy. Chyba jestem już tym zmęczona i bardzo zdesperowana.
Jeśli zna Pan jakiś sposób na pozbycie się moich problemów bardzo proszę o wiadomość zwrotną.
Z wyrazami szacunku, Patrycja.

Dziękuję za list i zaufanie! Proponuję inną drogę do zdrowia. Dwa lata temu mniej wiedziałem niż obecnie! Proszę zatelefonować po przeczytaniu na stronie Instytutu Mikroekologii w Poznaniu www.instytut-mikroekologii.pl o badaniach kału: KyberMyk i Kyberstatus, bo Pani przewód pokarmowy może być przyczyną alergii, do Instytutu by wykonać te dwa badania. Może grzyby i drożdże w Pani przewodzie pokarmowym mogą być przyczyną tych dolegliwości! Do Poznania nie trzeba jechać, Instytut wysyła zestawy do takich badań. Ponadto proponuję zapoznać się z walorami zdrowotnymi soku z jagody acai – www.zdrowydarnatury.pl oraz zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha www.dr-rath-koalicja.pl , to może wzmocnić odporność Pani organizmu!
Z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>