Instytut Mikroekologii w Poznaniu informuje o zmianie cen badań. Alergia pokarmowa, grzyby, drożdże.

Szanowni Państwo, Informujemy, iż od 15 marca 2009r zmianie ulega cennik badań oferowanych przez Instytut. Nowe ceny kształtują się następująco:

ImuProPreScreening – 200zł
ImuPro100 Plus – 850zł
ImuPro300 – 1650zł

KyberStatus/KyberMyk – 330zł
KyberStatus – 260zł
KyberMyk – 130zł

KyberPlus(pełne badanie) – 1050zł
UWAGA! Internauci, którzy się powołają na moje nazwisko będą mieli 5% zniżki od nowych cen.

Tel.: 061 862 63 15
Fax: 061 862 63 35
Mobile: +48 602 668 859 ,
www.instytut-mikroekologii.pl

Instytut Mikroekologii

Przyczyny wielu przewlekłych dolegliwości nie zostały jeszcze do dziś wyjaśnione. Nic więc dziwnego, że wielu lekarzy skupia się przede wszystkim na objawach danej choroby a nie na rozpoznawaniu ich przyczyn. Instytut Mikroekologii w Poznaniu jest pierwszym w Polsce zajmującym się przeprowadzaniem badań mikrobiologicznych, których celem jest rozpoznawanie rdzennych przyczyn wielu przewlekłych schorzeń. Są to zazwyczaj przewlekłe dolegliwości, z którymi borykamy się od lat, a których przyczyny nie są nam bliżej znane np.: dolegliwości skórne (atopowe zapalenie skóry, świerzbienie, łuszczyca, pokrzywka), czy też dolegliwości żołądkowo – jelitowe (biegunki, zaparcia, wzdęcia).
W przypadku niektórych przewlekłych chorób ważną rolę odgrywa alergia pokarmowa typu III, która wpływa na osłabienie układu odpornościowego naszego organizmu i przyczynia się do rozwoju wielu przewlekłych schorzeń. Dzięki przeprowadzanym w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu testom ImuPro300, możliwe jest wykrycie tych składników spożywczych, które bezpośrednio przyczyniają się do pojawiania stanów zapalnych w naszym organizmie.

Instytut Mikroekologii w Poznaniu jako jedyny w Polsce opracował również program o nazwie KyberDiagnostyka. Badania te, w skład których wchodzi
? KyberStatus (badanie kału w celu oceny flory jelitowej)
? KyberMyk (badanie kału w celu stwierdzenia obecności grzybów)
? KyberPlus (badania dodatkowe i uzupełniające)
mają na celu identyfikację przyczyn stanów zapalanych jelit. Przeprowadzenie badania kału w celu określenia ilości bakterii jest rekomendowane w przypadku takich schorzeń i dolegliwości jak: wzdęcia, zaparcia, biegunki, bóle brzucha, zespół jelita drażliwego, choroba Leśniowskiego-Crohna.

Obok badań mikroflory jelita, Instytut Mikroekologii w Poznaniu specjalizuje się także w badaniu mikroflory pochwy. Badanie o nazwie VagiStatus pomaga wyeliminować przyczyny stanów zapalnych pochwy, z którymi walczy około 90% kobiet.

W skład Instytut Mikroekologii wchodzi również nowoczesne laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt laboratoryjny, profesjonalne narzędzia oraz niezbędne „know how” umożliwiające przeprowadzanie specjalistycznych badań. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mikrobiologii oraz medycyny ogólnej. Dzięki nim przeprowadzamy badania na najwyższym poziomie i zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę medyczną.

Instytut Mikroekologii Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa
ul. Sielska 10, 60-129 Poznań
biuro@instytut-mikroekologii.pl
www.instytut-mikroekologii.pl
UWAGA! Internauci, którzy się powołają na moje nazwisko będą mieli 5% zniżki od nowych cen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>