IQ oil- suplement wspomagający pamięć szczególnie u dzieci ! .

We współczesnej diecie brakuje składników kluczowych dla rozwoju mózgu, układu nerwowego i oczu oraz zdolności ruchowych dzieci: wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3 i omega-6….Wynika to przede wszystkim z faktu, że składniki te są nietrwałe, w związku z czym dla uzyskania większej trwałości przerabianej żywności są praktycznie całkowicie usuwane w procesie przemysłowej przeróbki pożywienia. Najbardziej widoczne oznaki niedoborów wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (zarówno u dzieci, jak i u dorosłych) to: sucha, szorstka skóra, suche włosy i łupież, miękkie i łamliwe paznokcie, duże pragnienie. Czasem mogą temu towarzyszyć zmiany nastroju i skłonność do pesymizmu, trudności z koncentracją, mała odporność na stres, słabsze widzenie wieczorem lub nadwrażliwość na światło. Konieczna jest więc suplementacja diety. Przyjmowanie naturalnych olejów rybnych o bardzo wysokiej zawartości EPA (kwas eikozapentaenowy) w połączeniu z kwasami tłuszczowymi DHA oraz GLA (pochodzenia roślinnego – z wiesiołka) daje u dzieci znaczną poprawę zachowania oraz zdolności do uczenia się i koncentracji.
Najnowszy suplement diety firmy Fa.Langsteiner – IQ oil – zawiera EPA i DHA uzyskane z wysokiej jakości olejów rybnych oraz olej z wiesiołka i dodatkowo
witaminę E. Zalecana dawka dzienna (2 kapsułki preparatu) zawierają 200 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA), 20 mg kwasu gamma-linolenowego (GLA), 60 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA) i 20 mg witaminy E.
Ponieważ IQ oil poprawia intelekt i zachowanie, szczególne korzyści z jego stosowania odnoszą dzieci, które mają trudności z nauką i koncentracją, jak również dzieci ze schorzeniami takimi jak autyzm, ADHD, dysleksja.
IQ oil przyjmuje się w ilości 2 kapsułek raz dziennie, doustnie. W opakowaniu jest 30 kapsułek. Szersze informacje na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia“, gdzie w „Katalogu Firm“- www.jroik.manpol.net/wt  Firma Fa. Langsteiner Lek-Pharmaceutical prezentuje wspomniany produkt !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>