Halitoza- nieświeży oddech. Mam problem- list od Karoliny.

Dzień dobry, mam problem który opisany został na Pańskiej stronie internetowej, chodzi o nieświeży oddech – halitoza. Zastanawiam się czy zajmuje się Pan leczeniem tej przypadłości tu w Tarnowie lub czy może Pan polecić stomatologa, który zajmuje się właśnie takimi problemami? Z dolegliwością tą zmagam się już od kilku lat, jednak ostatnio bardzo mi ona doskwiera zwłaszcza w kontaktach z innymi osobami. Dodam, że nawet umycie zębów nie przynosi żadnej poprawy.. Bardzo proszę o odpowiedz, dziękuję. Karolina.

Proponuję koniecznie konsultacje u Laryngologa i Stomatologa.  W tej przypadłości  duże znaczenie ma gromadzenie się bakterii na tylnej części języka, stąd należy używać pasty do zębów o właściwościach antybakteryjnych oraz wyposażyć się w specjalną szczoteczkę  do „zeskrobywania” z tylnej części języka naleciałości po posiłkach. Więcej informacji na temat halitozy poniżej:

http://www.roik.pl/halitoza-czyli-nieswiezy-oddech/

http://www.roik.pl/halitoza-czyli-przykry-zapach-z-ust/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>