Glutation- lider wśród antyutleniaczy ! . (5) .

W ciągu ostatnich trzydziestu lat naukowcy zbadali wpływ antyutleniaczy na zdrowie, jak również sposoby leczenia i zapobiegania chorobom związanym z atakiem wolnych rodników i utlenianiem. W efekcie powstała nowa gałąź medycyny- biologia wolnorodnikowa…….

Wolne rodniki biorą udział w rozwoju wielu chorób, takich jak: choroby serca, nowotwory, cukrzyca, a także w samym procesie starzenia. Powszechnie znane i stosowane antyutleniacze, takie jak witamina C, E i selen, unieszkodliwiają wolne rodniki. Chociaż występują one naturalnie w środowisku, to nie stanowią składnika komórkowego i dlatego też muszą być dostarczane organizmowi w zbilansowanej diecie. Biorąc pod uwagę podstawowe znaczenie antyutleniaczy w zachowaniu zdrowia, nie dziwi fakt, że organizm sam je wytwarza. Najważniejszym z nich jest glutation. To właśnie od niego zależy prawidłowe funkcjonowanie innych antyutleniaczy i dlatego naukowcy nazywają go „liderem wśród antyutleniaczy” .

 

W najbliższym czasie na polskim rynku będzie dostępny produkt o nazwie IMMUNOCAL- białko serwatkowe o maksymalnej bioaktywności, środek bezpieczny, niezawodny i skuteczny pozwalający utrzymać podwyższony poziom glutationu w organizmie ! . Zamówienia na IMMUNOCAL już można składać pod moim adresem : jroik@manpol.net lub telefonicznie : 0-14, 655- 84- 49 do godziny 20.00 (poniedziałek- piątek) .
 

lek.med. Jacek Roik , jroik@manpol.net
tel.domowy:0-14,655-84-49
tel.do pracy:0-14,627-33-88
Moja Internetowa Poradnia Konsultacyjna.
www.jroik.manpol.net
Moja rozmowa w TVP Kraków z okazji Plebiscytu"Lekarz Roku 2005"
http://ww6.tvp.pl/3593,20060115291053.strona
Moja książka p.t."Choroby cywilizacyjne"
www.choroby-cywilizacyjne.zlotemysli.pl/profilaktyka.php
Wirtualne Targi Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych
www.jroik.manpol.net/wt
E-booki: www.zlotemysli.pl/profilaktyka,1/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>