Glejak to nie wyrok!

Fundacja Radia ZET zaprasza na spotkanie z Jerrym Klinem – Amerykaninem, który od 6 lat skutecznie walczy z glejakiem wielopostaciowym (glioblastoma multiforme). Glejak to najbardziej złośliwy nowotwór mózgu, chorzy żyją przeciętnie do 12 miesięcy. Jerry szczęśliwie wymknął się statystykom i pokonał trzy wznowy nowotworu. Po operacji w 2004 roku Jerry poddał się terapii skojarzonej (seria naświetlań plus temodal). Wznowy już nie wymagały operacji. Jerry pokonał je farmakologicznie, przyjmując dożylnie chemioterapeutyczny koktajl, złożony z avastinu i carboplatinum.
Dziś Jerry czuje się świetnie! Jest aktywny zawodowo, o swojej walce z chorobą napisał książkę, która niedługo ukaże się na rynku amerykańskim. Polskę odwiedza na zaproszenie Fundacji Radia ZET, która spotkaniem z nim chce tchnąć nadzieję we wszystkich chorych na glejaka i ich rodziny…….
„Glejak to nie wyrok” – spotkanie pod tym hasłem odbędzie się 17 sierpnia 2010 roku o godz. 11 w Centrum Onkologii w Warszawie, ul. Roentgena 5, w Auli im. Prof. Tadeusza Koszarowskiego (wejście G, I p.).

Wstęp wolny, zapewnione tłumaczenie prezentacji i dyskusji.
www.fundacjaradiazet.pl
Serdecznie zapraszamy!

Strona www Jerry’ego Kline’a>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>