Glejak- moja mama ma niestety ten nowotwór mózgu! Lekarz kazał mi liczyć w tygodniach dalsze życie mamy, a ja już liczę miesiące! List od Ady.

Witam moja mama ma ten nowotwór niestety. Lekarz podał diagnozę 1.5 roku temu. Moja mama miała operację w kwietniu 2008r. Pół roku temu lekarz zakończył chemioterapię ponieważ mama ma odrost guza. Kiedy spytałam ile mojej mamuni jeszcze czasu zostało powiedział: to są słowa lekarza: „Lepiej liczyć w tygodniach niż w miesiącach”. To było straszne! Załamałam się ponieważ tylko mam mamę. Strasznie się boję tego co się stanie, ale cały czas mam nadzieję! Teraz moja mama czuje się dobrze co jest dziwne, chodzi o własnych siłach z czego się bardzo cieszę. to już jest pół roku od ostatniej wizyty u lekarza, który kazał mi liczyć tygodnie a ja już liczę miesiące z czego się bardzo cieszę. Ada.

Możesz zobaczyć wszystkie komentarze do tego wpisu tutaj:

http://www.roik.pl/glejak-wielopostaciowy-nowotwor-mozgu-oporny-na-leczenie/#comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>