Firma "Vitacorn" zaprasza na Kiermasz Żywności Tradycyjnej w Poznaniu

Firma „Vitacorn”, która prezentuje swoje produkty na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia” – www.jroik.manpol.net/wt  będzie sprzedawać oleje tłoczone na zimno na Kiermaszu Żywności Tradycyjnej w Poznaniu ! Oto szczegóły…..

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu organizuje Kiermasz Żywności Tradycyjnej, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2007r. w Holu Wschodnim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Swoje produkty będą prezentować producenci żywności tradycyjnej i regionalnej z terenu województwa wielkopolskiego, między innymi firma „Vitacorn” , która będzie sprzedawać oleje tłoczone na zimno, nie rafinowane. W pawilonie obok Holu Wschodniego odbywać się będzie równocześnie w dniach 7-9 grudnia bieżącego roku VI Ogólnopolski Festiwal Przedmiotów Artystycznych, podczas którego artyści wystawiać będą  i sprzedawać swoje obrazy, rzeźby, ceramikę, tkaniny oraz przedmioty artystyczne, w tym związane również ze Świętami Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>