Firma „Miramar” oferuje naturalny olej lniany!

Produkcja oleju wysokiej jakości wymaga zastosowanie odpowiedniej metody i urządzeń. Jedynie metoda tłoczenia na zimno pozwala pozyskać olej bogaty w naturalne substancje odżywcze zawarte w ziarnie i nasionach roślin i ziół oleistych.
Metoda tłoczenia na zimno polega na wyciśnięciu oleju z nasion i ziaren za pomocą specjalnej prasy ślimakowej. Niezwykle istotne w procesie tłoczenia jest zachowanie niskiej temperatury oleju.
Produkcja „Naturalnego Oleju” następuje ze specjalnie wyselekcjonowanego i przygotowanego ziarna z wykorzystaniem wysokiej jakości prasy ślimakowej. Dzięki odpowiednio dobranej technologii i ustawień prasy temperatura tłoczonego oleju nie przekracza 32 stopni Celsjusza.

Uzyskany w ten sposób olej dla zachowania jego wszystkich walorów przechowywany jest w temperaturze 5 stopni Celsjusza z dala od światła słonecznego.

Olej można kupić pisząc do Firmy :

„Miramar” Sp. z o.o.
Nowa Wieś 155
58-308 Wałbrzych
NIP: 886-00-27-06
www.naturalny-olej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>