Firma „Imunotop” ogłasza konkurs dla Internautów!

W ramach promowania preparatu BioBran będziemy do dnia 11 lutego 2011 roku (Światowy Dzień Chorego – Święto MB z Lourdes) do książek dołączać karty rabatowe o nominale 100,-zł na zakup BioBranu1000. Będzie to wyjątkowa okazja aby wypróbować BioBran. „W ramach promocji pierwszego polskiego tłumaczenia książki brytyjskiego dziennikarza Bright’a Spencer’a „BioBran i walka o wzmocnienie układu odpornościowego” firma Imunotop PL przygotowała konkurs dla odwiedzających Wirtualne Targi Doktora Roika- www.zdrowetargi.pl Nagrodami w konkursie jest 10 książek o BioBranie wraz z kartą rabatową o nominale 100,-zł na promocyjny zakup BioBranu1000 na stronie www.imunotop.pl lub przez telefon 509-216-390. Pytania konkursowe brzmią:

1. Jaka nazywa się firma, która wprowadziła w 2005 roku do sprzedaży w Polsce Biobran? 2. Pod jakim numerem BioBran został zgłoszony do rejestru do Głównego Inspektora Sanitarnego? 3. W jakim mieście w Polsce mieściła się ówczesna siedziba firmy IMUNOTOP PL? Odpowiedzi należy przesyłać na adres: imunotop@imunotop.pl z tytułem KONKURS. Pierwszych 10 osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na wszystkie trzy pytania otrzyma w/w nagrody książkowe z kartą rabatową PRO.Uczestników konkursu prosimy o podanie danych kontaktowych – w szczególności adresu do wysyłki nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>