Firma ”Dary Natury” czyli produkty naturalne!

Kolejna nowa Firma „Dary Natury” przyjęła zaproszenie do prezentacji produktów na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia”! Warto zapooznać sie z tą ofertą klikając w rubrykę „Katalog Firm”.Podstawowa działalność firmy to zbiór, produkcja, przetwórstwo i sprzedaż ziół jak również produkcja herbatek owocowych, przypraw oraz mieszanek przyprawowych……„DARY NATURY” jest to firma istniejąca na rynku od roku 1990, a jej właścicielem jest mgr inż. Mirosław Angielczyk.

Podstawowa działalność firmy to zbiór, produkcja, przetwórstwo i sprzedaż ziół jak również produkcja herbatek owocowych, przypraw oraz mieszanek przyprawowych. W swojej ofercie posiada również ziołowo-kosmetyczne mieszanki do kąpieli oraz ziołowe zaprawki do alkoholi.

W 2003r firma na podstawie przeprowadzonych kontroli przez Ekogwarancję PTRE Sp. z o.o. otrzymała certyfikat ekologiczny nr PTRE – 001493-04 potwierdzający zgodność produkcji metodami ekologicznymi. Surowce do produkcji pozyskiwane są z gospodarstw ekologicznych oraz certyfikowanych ekologicznie obszarów leśnych Nadleśnictwa Rudka.
Podlasie należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich.

W samym sercu tej pięknej, czystej krainy zbieramy potrzebne nam surowce i przygotowujemy z nich nasze wyroby.

O czystości ekologicznej rejonu, w którym dokonujemy zbiorów potrzebnych nam surowców może świadczyć występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często już nie występujących w innych rejonach Polski.

Nieskażone przez człowieka powietrze i gleba pozwalają rosnąć sędziwym drzewom, pod którymi przykucnęły całe zastępy roślin zielarskich.

W pobliżu naszego zakładu znajduje się jeden z największych zespołów starych dębów 57 sztuk w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych i najwyższych dębów w Polsce „RUDOSŁAW”

Nasz zakład położony jest w maleńkiej wiosce ulokowanej na leśnej polanie z dala od jakichkolwiek źródeł zanieczyszczenia.

Wszystkie te elementy powodują, że nasze produkty posiadają wyjątkowo wysoką jakość, która mamy nadzieję, że spełni państwa oczekiwania i przyniesie spodziewane korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>