Firma „Arkadia-Natura” prezentowała produkty marki P. Jentschura na Targach Natura Food w Łodzi!

Firma „Arkadia- Natura” prezentuje na co dzień swoją filozofie i produkty na stronie „Wirtualnych Targów Zdrowego Życia”- www.roik.pl/wt .

A oto informacja na temat:
Targi Natura Food, organizowane w Łodzi w dniach 15-17.10.2010 pozwoliły nam profesjonalnie zaprezentować produkty marki P. Jentschura obok wielu interesujących propozycji z całej Polski. Ogromne zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stanowisko, pozwala na wyciągnięcie wniosku, że polskie społeczeństwo świetnie rozumie problematykę konieczności a zarazem przyjemności prowadzenia zdrowego stylu życia i wciąż szuka nowości w tym zakresie. Firma P. Jentschura pozwala naszym klientom na skorzystanie z produktów o długoletniej tradycji, a jednocześnie wciąż aktualnie odpowiadających na potrzeby przeciętego Polaka. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i ogromne zainteresowanie. Na pewno sprostamy stawianym wymaganiom.

Arkadia-Natura jest oficjalnym i jedynym importerem produktów służących oczyszczaniu i odkwaszaniu organizmu marki P. Jentschura. Ta niemiecka firma jest przedsiębiorstwem średniej wielkości i osiąga spore sukcesy w zakresie zasadowej pielęgnacji ciała i żywności zasadotwórczej. Siedziba firmy znajduje się w Münster w Westfalii. Stworzył ją, wraz ze swoją matką Margarete i synem Rolandem, Peter Jentschura, przedsiębiorca, autor naukowych publikacji i przyrodnik. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 70 osób i zaopatruje w swoje produkty nie tylko rozbudowany rynek wewnętrzny, ale również kraje sąsiednie oraz Rosję, Tajwan, Meksyk i Ekwador, USA, a od ubiegłego roku również i Polskę, gdzie wyłącznym dystrybutorem jest nasza firma.

Firma Arkadia-Natura jest nie tylko dystrybutorem wysokiej klasy produktów marki Jentschura, ale również centrum informacji dla swoich klientów.

Nasza filozofia

Głównym celem naszej pracy jest zdrowie i poprzez to zadowolenie naszych klientów. Zawsze dążymy do wyjaśniania problemów i zaspokajania Państwa oczekiewań. Poprzez obserwację rynku oraz samodoskonalenie posiadamu najnowsze wiadomości dotyczące naszej dziedziny i dzielimy się nimi z klientami. Wspieramy realizację jednego z podstawowych pragnień człowieka, jakim jest trwałe zachowanie dobrego zdrowia i urody.

Wiedza, umiejętności i doświadczenie są dla nas bardzo ważne, gdyż dzięki nim możemy pomagać ludziom.

Jesteśmy przy tym świadomi, że sukces to nie jedno spektakularne wydarzenie, lecz suma licznych pojedynczych działań.

Dane kontaktowe firmy:

Nazwa: ARKADIA-NATURA
Ulica: ul. Gen. J. Jasińskiego 8/3
Miasto: Zielona Góra
Kod pocztowy: 65-453
Telefony: 68 459 34 44
Kom.: 501 552 350
Fax: 68 459 34 43
E-mail: info@arkadia-natura.pl
Strona www: www.arkadia-natura.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>