Firma „Kawon” ogłasza listę nagrodzonych za lipiec 2006 roku!

Trwa całoroczny konkurs ogłoszony przez Firmę „Kawon” biorącą udział w Wirtualnych Targach Zdrowego Życia . Za każdy miesiąc Firma nagradza 5 Osób firmowymi upominkami! Listę osób nagrodzonych oraz warunki konkursu w sierpniu można przeczytać w dalszej części informacji…..
Lista osób nagrodzonych w konkursie w miesiącu lipcu 2006 roku.

Teresa Pęcak, Brzeg Dolny

Anna Klocka, Zabrze

Matloch Reinhold, Radlin

Jan Kościewicz, Poznań

Ewelina Palka, Imielin

Warunki udziału Internautów w konkursie są proste! Wystarczy wysłać tylko jeden kod kreskowy pochodzący z opakowania produktu tej Firmy(tylko z wyrobów typu „express, konkurs nie dotyczy wyrobów sypkich!) i na kopercie zaznaczyć „Wirtualne Targi”! Wszystkie listy nadesłane do dnia 31 sierpnia 2006 roku , wezmą udział w losowaniu nagród –upominków firmowych, które odbędzie się w siedzibie Firmy na początku września 2006 roku. Listę nazwisk Internautów ogłoszę zaraz po losowaniu na mojej stronie internetowej. Adres pocztowy Firmy „Kawon” oraz zdjęcia produktów i informacje na temat ich właściwości,można znaleźć na stronie Wirtualnych Targów Zdrowego Życia,Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych! Zakład Zielarski „KAWON-HURT” Nowak Sp.J. z Gostynia Wielkopolskiego, to czołowy producent naturalnych herbat leczniczych, owocowych oraz ziół przyprawowych w Polsce z 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji roślinnej. W 1998r. jako pierwsza firma zielarska w Polsce wprowadziła system zarządzania jakością oparty na międzynarodowych normach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>