Film opisujący działanie przemysłu spożywczego i rolniczego w USA!

Jedzenie spółka z o.o. – Food Inc. trailer. Zapraszamy na projekcję dokumentu „Food Inc.” opisującego działanie przemysłu spożywczego i rolniczego w Stanach Zjednoczonych. Film otrzymał wiele nagród (m.in. Gotham Award za najlepszy dokument w 2009 roku,nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Krytyków za najlepszy długometrażowy dokument 2009 roku) i wywołał żywą dyskusję na temat przemysłowych metod produkcji żywności,zwłaszcza mięsa. Autor dokumentu poszukuje prawdy o tym, co trafia na nasze stoły. Amerykański (a pamiętajmy, że jego śladem podąża cała światowa gospodarka) przemysł spożywczy pozostawia wiele do życzenia i skłania do zadawania coraz to nowych pytań.

Pestycydy, genetyczna modyfikacja, zwierzęta hodowane w fatalnych warunkach i karmione paszą pełną chemicznych ulepszaczy to zjawiska coraz powszechniejsze w przemyśle żywieniowym.
Oficjalny trailer można obejrzeć pod tym linkiem:

Nieoficjalny kanał z filmem w języku polskim http://www.youtube.com/watch?v=EyQ4b7fkR1w

Wiadomości dotyczące: zagrożeń dla medycyny naturalnej,szczepień, GMO oraz ich
rozwiązań – zapisz się na BIULETYN INFORMACYJNY STOPCODEX

http://www.stopcodex.pl

Strona poświęcona wyłącznie problemowi GMO
http://www.stopGMO.org z BEZPŁATNYM kursem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>