Femseen-odmładza organizm KOBIETY!

Drogie Panie, dzięki naszemu nowemu preparatowi będziecie młodsze i bardziej atrakcyjne! Tak napisała w jednej ze swoich książek dr Nona Kuchina, lekarka z Izraela. Filozofia tej Firmy(www.drnona.pl) opracowana przez jej Twórczynię jest przekonywująca. Wysłuchałem Jej wykładu w roku ubiegłym w kinie „Kijów” w Krakowie, którego słuchało 1000 osób z całej Polski. Za niedługo bo 26 czerwca 2004 r. Nona Kuchina bedzie miała wykład w  Gdańsku! Ale wracam do omówienia właściwości preparatu „Femseen„! Bo Panie się już zapewne niecierpliwią! Zapewniam, że w ciągu 7 dni postaram się wysłać 60 kapsułek każdej z Pań , która się do mnie o to zwróci! Oczywiście….

nie za darmo. Ta ilośc kapsułek czyli jedno opakowanie kosztuje 214,00 złotych.Ja tylko pokryję koszty wysyłki.Przed menopauzą wystarczy zażywać 1 kapsułkę dziennie, w czasie menopauzy 2 kapsulki dziennie! Okres menopauzy mozna przejśc będąc nadal pełną energii we wszystkich dziedzinach życia! Jego skład jest oparty na  fitoestrogenie soi, który regeneruje organizm, daje solidny „zastrzyk” energii, odmładza skórę i poprawia nastrój.Ponadto pomaga zrzucić nadwagę, usunąć nieprzyjemne uczucie „uderzeń krwi do głowy”, wpłynąć stymulująco na pracę serca. „Femseen” to wspaniały immunomodulator! W wieku 40-50 lat kobiety zaczynają odczuwaćsymptomy menopauzy. W tym okresie następuje przemiana organizmu kobiety.zaczyna się proces obniżania wydzielania estrogenów- żeńskich hormonów płciowych, co prowadzi do zaniku menstruacji. Innymi objawami menopauzy mogą być: atroficzne zmiany pochwy (śluzowka staje się cieńsza),zaburzenia układu sercowo-naczyniowego(uderzenia krwi), potliwość,zawroty glowy, szum w uszach, kołatanie serca, bóle głowy, zmiany w psychice(przygnębienie, nerwowość, bezsenność,depresje, zmiany nastroju,szybkie męczenie się, zaniki pamięci), osteoporoza,bóle w stawach, nie trzymanie moczu, obrzęki. Za pomocą estrogenów (hormonów płciowych) można złagodzić te dolegliwości. Uzupełnienie hormonów naturalnych przy pomocy syntetycznych preparatow nie jest wskazane przy : żylakach, guzach piersi, podwyższonym ciśnieniu krwi, chorobach wątroby i nerek, a zwłaszcza cukrzycy. Wszystkie wymienione choroby każą podchodzić do problemu bardzo ostrożnie. Dlatego kobiety niezbyt chętnie decydują sie na hormonalną kurację zastępczą!. Tak jak napisałem na wstępie: w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy na moje konto, wyślę każdej z Pań, która dokona wpłaty w wysokości 214,00 złotych 1 opakowanie „Femseen” zawierające 60 kapsułek. Oto numer konta: 64 1020 4955 0000 7902 0010 5783  PKO BP  I  0/Tarnów. Proszę adresować przelew nastepująco: „Promocja Zdrowia” dr Jacek Roik , Pl.Kościuszki 4 m.23 , 33-100 tarnów, tel. 0 14 -621-53- 48. KOSZTY PRZESYŁKI JA POKRYWAM!


Tarnów, dnia 10.06.04       Jacek Roik  jroik@manpol.net


   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>