Ekologiczny olej z pestek słonecznika.

Naturalny olej Philippe Vigean z ekologicznego słonecznika jest znakomitym źródłem kwasu linolowego (Omega 6) i witaminy E.
Łyżka stołowa oleju słonecznikowego pozwala na zaspokojenie 62% zalecanej dziennej dawki witaminy E, chroniącej błonę komórkową przed utlenianiem (starzeniem się komórek)…….

Ten wyjątkowej jakości olej pochodzi z francuskiej rodzinnej olejarni Philippe Vigean działającej w Dolinie Loary od 1930 r. przez trzy pokolenia. Surowiec do tłoczenia jest pozyskiwany jedynie z certyfikowanych upraw ekologicznych. Olej jest tłoczony wyłącznie środkami mechanicznymi jednokrotnie na zimno. Filtrowany jest poprzez papierowe sączki. Cały proces jest nadzorowany przez uprawnioną ekologiczną instytucję kontrolną. Efektem jest produkt najwyższej klasy o czystej, niczym niezakłóconej strukturze a jego ekologiczne pochodzenie jest gwarantowane.

Naturalny olej Philippe Vigean z ekologicznego słonecznika jest znakomitym źródłem kwasu linolowego (Omega 6) i witaminy E.
Łyżka stołowa oleju słonecznikowego pozwala na zaspokojenie 62% zalecanej dziennej dawki witaminy E, chroniącej błonę komórkową przed utlenianiem (starzeniem się komórek)

Do spożywania na surowo.

Nie używać do smażenia. Firma „Viands” prezentuje swoje produkty na stronie „Wirtualnych Targow Zdrowego Zycia, Zdrowej Zywnosci i Produktow Naturalnych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>