‚Vega-Mix” dla kobiet i mężczyzn!

„NEW LIFE”NATURALNY SUPLEMENT ODMŁADZAJĄCO I WITALIZUJĄCO WYPEŁNIAJĄCY!„VEGA MIX ”PIĘCIOSKŁADNIKOWY PREPARAT WARZYWNO-OWOCOWY W POSTACI MICELARNO – LIOFILIZACYJNEJ. Polecam!…..


 


 


Co to jest  MICELIZACJA?


System transportu substancji w ciele „opiera się na wodzie”. W związku z czym przyswajanie substancji rozpuszczalnych w tłuszczach jest utrudnione. Organizm z pomocą kwasu żółciowego, glicerydów i kwasów tłuszczowych buduje tzw. micele do których dołączane są substancje rozpuszczalne w wodzie w celu ich wchłonięcia. Wskaźnik wchłonięcia jest jednak niski, bo 25 – 30%. Przy pomocy micelizacji  zostają wytworzone cząsteczki, które łatwiej dostarczą  organizmowi witaminy rozpuszczalne w tłuszczach takie jak A, E, D, H, tłuszcze Omegi 3 i kuenzymy. W porównaniu z tabletkami, witaminy zmicelizowane wchłaniają się 5-ciokrotnie efektywniej.MICELIZACJA: gwarantuje przyswajalność  witamin A, D, E, K, Beta-karotenu, Koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 i Flawonoidu na poziomie bliskim 100%  (dla porównania te same witaminy w postaci nie zmicelizowanej maksymalnie w 25%).LIOFILIZACJA  to pewna odmiana metody suszenia. Podczas liofilizacji kryształki zamrożonej wody są usuwane z produktów wraz z azotanami poprzez sublimację (w próżni lód przechodzi bezpośrednio w parę wodną z pominięciem stanu ciekłego). Dzięki temu produkt jest suszony ze stanu zamrożonego i w niskich  temperaturach  –39,9°C. W taki sposób przetwarzana żywność pozwala zachować najcenniejsze składniki i właściwości: witaminy, białka, składniki mineralne, zapach, smak, kolor. Taki produkt po zetknięciu się z wodą odzyskuje właściwości bardziej czystego niż pierwotnie świeżego produktu.


SPOSÓB PRODUKCJI:


Produkty naszej fabryki, spełniają wszystkie wymogi jakościowe, jakie nakłada na produkcję spożywczą ustawodawstwo Unii Europejskiej. Świeże, najwyższej klasy surowce, pochodzą z ekologicznie czystych regionów są starannie selekcjonowane, oczyszczane i rozdrabniane na pył do formy micelarnej. Preparaty ,,NEW LIFE” produkowane są w cyklu zamkniętym, co zapewnia ich wysoką jakość i mikrobiologiczną czystość. Nasi klienci, mają gwarancję otrzymania produktu wytwarzanego według najnowszych technologii, ale w zgodzie i w pełnej symbiozie ze środowiskiem naturalnym. Nasz zakład produkcyjny posiada własny system kontroli i zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotności produktu HACCP, który został zbadany, przyjęty i potwierdzony certyfikatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Efektem wieloletnich prac jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego.    


Jak działa Vega Mix ?


Chcesz utrzymać swój organizm w doskonałym zdrowiu, wysokiej kondycji fizycznej i psychicznej, a także przedłużyć swą młodość? Koktajl   Vega Mix – to 5-składnikowy naturalny suplement warzywny. Produkt jest opracowany z myślą o kobietach i mężczyznach. Mix uzupełnia w organizmie niedobór witamin, makro i mikroskładników. KWAS P-KUMARYNOWY i LIKOPEN zawarty w pomidorze ma szerokie zastosowanie w profilaktyce nowotworowej. Zabezpieczają zaprogramowaną genetycznie śmierć komórki DNA oraz pomaga likwidować przerost gruczołu prostaty, otwiera kanaliki moczowe, oczyszcza nerki. Natomiast  bulwy selera zawierają hormony roślinne (terpeny) i witaminę U (S-metylometionina) które działają jak afrodyzjak na oziębłość płciową, problemy z erekcją i impotencją, pomagają goić wrzody żołądka i dwunastnicy, normalizuje ciśnienie tętnicze. Utrzymują jędrność i elastyczność mięśni, a enzym  zwany TALOMERAZĄ – przedłuża młodość i życie.


Preparat również zawiera błonnik, który jest największym sprzymierzeńcem tych, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy bez wyrzeczeń. Aktywne składniki biologiczne pomagają wchłaniać tkankę tłuszczową jak gąbka i usuwają ją z organizmu. Hamują apetyt na słodycze, a włókno roślinne ma ważne właściwości wiązania dużej ilości wody i dzięki czemu ma zdolność powiększania treści pokarmowej. Błonnik liofilizowany syci gdyż wymieszany z dowolnym płynem błyskawicznie pęcznieje (jak popkorn) i dlatego delikatnie rozciąga ściany żołądka dając uczucie pełności, zapobiega atakom „wilczego głodu” oraz pozwala zmniejszyć ilość posiłków. Błonnik potrzebny jest również do ograniczenia przyswajania tłuszczów w procesie trawienia, gdyż ma w sobie hemicelulozę, gumy i pektyny, które umożliwiają drożność jelit. Rola błonnika polega na mechanicznym działaniu, drażni jelita powodując ich silne ruchy perystaltyczne  (działa jak wirująca szczotka do zamiatania śmieci), co przyśpiesza czas przejścia pokarmu i zwiększa częstość wypróżnień, zapobiega zaparciom, wiąże metale ciężkie i toksyny. Zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe przewodu pokarmowego. Preparat  Vega Mix zawiera wszystkie rodzaje błonnika, ma więc działanie wielofunkcyjne. Liofilizowany preparat w 2 minuty błyskawicznie gęstnieje, a w przewodzie pokarmowym wiążąc z nim wodę zwiększa pięciokrotnie swoją objętość co w ostateczności wypełnia około ¾ żołądka. Mix jest najbardziej nowoczesnym i wszechstronnie działającym oraz efektywnym preparatem żywnościowym.
1 łyżka produktu waży 15g i odpowiada 50g świeżych warzyw.


 

 


 


 Sposób użycia:


 


W diecie wypełniająco – odchudzającej


od 1 do 3 łyżek produktu na 1 szklankę letniej wody lub mleka z jedną łyżeczką miodu lub 1 szklankę dowolnego soku. Wymieszać i szybko wypić.  


Profilaktycznie w diecie witalizująco – odmładzającej


1 łyżka produktu dziennie na ½ szklanki letniej wody lub mleka z jedną łyżeczką miodu.  


Skład: liofilizowana marchewka karotka i seler, micelarny pomidor i burak.  


Przeciwwskazania: alergia na wymienione warzywa 


100g produktu odpowiada 11kcal.1 opakowanie  500g,  Cena proponowana 75zł. Zamowienia: Jacek Roik, jroik@manpol.net , tel. 0-14, 621 53 48 (20.00-21.00)


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>