Efektywne Mikroorganizmy- poszukuję książki p.t. „Efektywne Mikroorganizmy”?

Witam Pana! Jestem zainteresowana tematyką EM ( faza początkowa). Poszukuję książki pt. „Efektywne mikroorganizmy” autor Franc Peter Mau, proszę o informację czy i gdzie jest ona dostępna?. Dziękuję i pozdrawiam: D.K.

Szanowna Pani! Proszę zwrócić się Firmy „Greenland”:
Greenland Technologia EM™ rozpoczęła działalność w marcu 2000 roku, początkowo jako Greenland Technologa EM – Paweł Zajączkowski.
Od początku, głównym celem firmy, była popularyzacja Technologii EM – Efektywne Mikroorganizmy™ jako wysoce efektywnej metody regeneracji gleby.
Technologia EM™ początkowo znalazła zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie, stopniowo przenosząc się na hodowlę zwierząt, higienę pomieszczeń gospodarskich, produkcyjnych i mieszkalnych, oczyszczalnie ścieków komunalnych i przemysłowych, budownictwo oraz zdrowie ludzi.
W roku 2004 Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach przyznał firmie Greenland Technologia EM Paweł Zajączkowski pierwsze w Polsce Świadectwo kwalifikacji produktu do stosowania w rolnictwie ekologicznym – Nr. NE/1/2004. W roku 2006 Firma uzyskała zezwolenie na produkcję mieszanek paszowych uzupełniających – Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny: αPL0614002p. Prowadzona od początku rygorystyczna polityka jakościowa, zarówno w kwestii produkcji jak i obsługi klienta czy fachowego doradztwa pozwoliła na zbudowanie silnej marki, której podstawą jest zaufanie dotychczasowych klientów.
Potwierdza to rosnąca, kilkutysięczna baza stałych odbiorców oraz szereg nagród i wyróżnień, wśród których wymienić należy: Przedsiębiorstwo Fair Play, Solidna Firma czy tytuł Lidera Rynku w latach 2007 i 2008. W marcu 2009 roku, w porozumieniu z Japońskim partnerem podjęto decyzję o zmianie formy prawnej firmy i rozpoczęciu szeregu działań restrukturyzacyjnych w ramach współpracy z EM Research Organization Japonia.
Obecnie Greenland Technologia EM funkcjonuje w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

www.emgreen.pl , tel. 81, 888 5325

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>