Efektywne Mikroorganizmy na dobre zagnieździły się w stawie wokół Mauzoleum Gen. Józefa Bema w Parku Strzeleckim w Tarnowie! Zapach wody już nie odstrasza Spacerowiczów!

dscn2203

Od lewej: Jacek Roik i Jarosław Jaglarz.

Pamiętam jaki nieprzyjemny zapach dało się wyczuć spacerując wokół stawu otaczającego Mauzoleum Gen. Józefa Bema w Parku Strzeleckim w Tarnowie! Było to 2 lata temu podczas panujących w tym czasie upałów. Właściwie to nie dało się spacerować, taki odór wydobywał się z tafli wody i zmuszał do ucieczki z tego miejsca spacerowego! Całkiem inna sytuacja zapachowa panuje dzisiaj wokół stawu w tym reprezentacyjnym miejscu Tarnowa!

Około godziny 15.00, w dniu dzisiejszym podczas ponad 30- stopniowego upału przy bezchmurnym niebie, byłem w parku Strzeleckim na spacerze w towarzystwie znakomitych Gości: Pawła Zajączkowskiego- Prezesa Firmy ?Greenland? Technologia EM- www.emgreen.pl oraz Jarosława Jaglarza ze Stowarzyszenia na rzecz Ochrony Środowiska Naturalnego ?EMEKO?- www.emeko.pl. www.empoint.pl , www.emecho.pl . Ten drugi jest Autorem projektu rewitalizacji wody w stawie ? w roku ubiegłym do akwenu w Parku Strzeleckim wrzucono 3 000 kulek Bokashi oraz wlano odpowiednią ilość litrów płynu EM- naturalnie aktywnego. W tym roku, gdy opróżniono z wody nieckę stawu polano ponownie dno oraz brzegi stawu,  odpowiednią ilością roztworu EM- aktywnie naturalnego. Spacerując razem z Pawłem Zajączkowskim oraz Jarosławem Jaglarzem nie odczuwaliśmy żadnego nieprzyjemnego zapachu! Widocznie Efektywne Mikroorganizmy (EM) zagnieździły się na dobre w tarnowskim stawie. Miejsce to będzie sprzyjać spacerom oraz odpoczynkowi, na ławkach rozmieszczonych wokół alejki okalającej staw!

dscn2204

Od lewej: Jacek Roik i Paweł Zajączkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>